Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...



Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0



Посміємося?



Як  догодити суницям ?

 Цю багаторічну культуру звичайно вирощують на одному місці три-чотири роки, а то й більше. Тому особливу увагу слід приділяти передпосадковому періоду і підготовці ділянки. Найкращі попередники для суниць - зеленні, редиска, салат, кріп, селера, цибуля, часник, морква, столові буряки і рання капуста. Не рекомендується садити суниці після картоплі, томатів, огірків - ці культури посилюють захворювання суниць на вертицильозне в'янення.  Суниці радують кращим урожаєм на дерново-підзолистих, супіщаних і легких суглинистих грунтах, багатих на органічні речовини. Ділянку з кислим грунтом вапнують за 1-2 роки до садіння суниць (200-500 г вапна на кв. м).  Добрива краще вносити заздалегідь - восени. При перекопуванні: 6-8 кг перегною або компосту (на бідних грунтах дозу подвоюють), 30-40 г подвійного суперфосфату і 15-20 г сірчанокислого або хлористого калію на кв. м. Органічні добрива можна замінити сівбою сидеральних культур. На другий рік після садіння навесні, на початку росту, під суниці вносять 15г сульфату амонію, 10 г аміачної селітри на кв. м, на третій рік - 35 г нітроамофоски або 15 г сульфату амонію на кв. м, на четвертий - 10 г сульфату амонію на кв. м. Для підвищення урожайності і поліпшення якості ягід роблять позакореневі підживлення мікроелементами (марганець, бор, молібден). Це покращує обмін речовин у рослинах, посилює їх стійкість до посухи і хвороб. Нестача мікроелементів у грунті знижує ефективність дії фосфорних і калійних добрив.        

На початку росту суниці підживлюють сумішшю мікроелементів (50 г марганцівки,15 г борної кислоти і 2 г молібденовокислого амонію на 10 л води). Обробка в серпні 0,3%-ним розчином сечовини (30 г на 10 л води) забезпечує стійке закладання плодових бруньок. Усі обприскування робляться ввечері або в похмуру погоду без дощу.  Плодові бруньки у суниць (це слід пам'ятати) починають формуватись наприкінці літа - на початку осені. У ранніх сортів цей процес починається раніше, ніж у пізніх. На закладання плодових бруньок позитивно впливають належна вологість грунту, своєчасне розпушування і внесення добрив. Тому на другий і третій рік після садіння під суниці вносять 20-30 г суперфосфату і 10 г сульфату калію на кв. м. Добрива краще загортати в борозенки між рядками на відстані 15-20 см від рослин, попередньо добре поливши грунт. Азотні добрива застосовувати в цей час не варто: це призведе до посиленого росту листя замість закладання плодових бруньок. Удобрення ремонтантних суниць має деякі особливості. Плодоносять вони з липня до глибокої осені з невеликою перервою, тому для них треба робити кілька  додаткових кореневих підживлень мінеральними добривами. Для приваблення запилювачів рослин деякі господарі по краях грядки висівають кріп, висаджують лілеї, садові конвалії, а для відлякування слимаків - петрушку.          

Часник - дуже ефективний засіб проти попелиць, кліщів і медяниць, бактерій, грибкових захворювань. Фітонциди часнику тримаються у повітрі майже дві доби, а цибульні руйнуються через 3-4 години. Не переносять запаху часнику і мурашки - треба розкласти на їхніх стежках невеликі зубки. Потовчений часник, змішаний із камфорою, ефективно діє проти кротів.   У лушпинні цибулі , крім ефірних олій, міститьсякислота, отруйна для багатьох збудників грибкових хвороб. Це лушпиння можна розсипати на грядці з суницями, що вберігатиме рослини від довгоносика і земляного кліща, сухої гнилі плодів. Із цибулею "дружать" капуста, буряки, томати, салат, чабер, садовий цикорій. Однак вона несумісна з горохом і квасолею.

Форма входу
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
- Друзі -






















Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.