Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...



Статистика

онлайн усього 7
відвідувачів 7
користувач: 0



Посміємося?



період для накопичення органічних добрив шляхом закладення компостів.
На присадибних ділянках найчастіше готують збірний компост. При його заготовці використовують бур’яни (до обсіменіння) і рештки здорових рослин (уражені хворобами належить спалювати); ідуть у діло також сухе листя, надвірне сміття, тирса та інші відходи, а також торф і гній.                     
 
Цієї пори, якщо перші посіви огірка потрапили під приморозки й частково загинули, їх можна підсіяти заздалегідь пророщеним насінням.
Визначаючи глибину обробітку міжрядь, враховують стан грунту, бур’янів, культурних рослин. Глибина й ширина обробітку повинні забезпечувати не тільки ефективність боротьби з бур’янами, а й оптимальні умови водно-повітряного і мінерального живлення культури. Дуже важливо правильно, а це значить — із врахуванням біологічних особливостей овочевих рослин, вести міжрядний обробіток. Столові коренеплоди, у котрих коріння іде вглиб ріллі, спочатку спушують неглибоко — на 3-4 см, потім спушення поглиблюють до 12-14 см. Капусту, помідори, огірки — рослини, в яких коріння широко розростається в орному шарі (у огірка — близько до поверхні), спушують спочатку глибоко, а в міру їх росту глибину спушування зменшують. Огірки при схемі садіння 90 на 50 см перестають спушувати до початку масового плодоношення, при міжрядді 70 см міжрядний обробіток закінчують ще раніше. Якщо потрібен полив, його суміщують із підживленням мінеральними й органічними добривами. Для всіх коренеплодів волога в грунті особливо потрібна на початку їхнього росту й формування. Пізніше завдяки кореням, що йдуть глибоко у грунт, рослини використовують вологу з нижніх шарів грунту. Якщо посіви підтримувати чистими від бур’янів, а міжряддя після дощу — в спушеному стані, поливати рослини можна рідко. Починається посилене наростання коренеплодів, цибулин і інтенсивне засвоєння рослинами поживних речовин із грунту. Якщо при підготовці грунт було заправлено недостатньо (а це видно зі слабкого розвитку і блідого забарвлення рослин), треба підживити їх городньою поживною сумішшю. Під коренеплоди її вносять 50-70 г на 10 л поливної води. Ця кількість витрачається на 1-2 кв. м залежно від способу сівби (при багаторядковому — на меншу площу). Після дощу чи щедрого поливу мінеральні добрива можна вносити в борозни (вздовж рядків) по чайній ложці на 1 м і одразу ж спушити міжряддя. Якщо мінеральних добрив нема, використовують деревний попіл (склянку на 1 м рядка). Нестачу азоту в попелі поповнюють підживленням розчином коров’яку (1:10) чи пташиного посліду (1:15). Усі добрива, надто мінеральні, відразу після внесення заробляють у грунт.

 

Форма входу
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
- Друзі -






















Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.