Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...



Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0



Посміємося?




Якщо рослини не ростуть в акваріумі

В акваріумі не повинно бути занадто багато риб, якщо ви хочете додати туди нових «жителів», вам необхідно «звільнити» для них місце, тобто видалити кілька старих. Далі над акваріумом потрібно встановити штучне освітлення, яке доповнює природне світло з вікна.Краще всього це зробити так, щоб можна було варіювати освітлення, поперемінно включаючи лампи розжарювання і люмінесцентні лампи і, таким чином, підібрати найбільш відповідний рослинам світло. Довжина світлового дня не повинна перевищувати 12 годин.Інтенсивність освітлення теж не самий останній фактор – краще йти від меншого до більшого світла, поступово підбираючись до верхньої межі.

Годування риб потрібно здійснювати на нижньому життєвому рівні, щоб риби відчували, коли ви відкриваєте вхідні двері і вишиковувалися біля переднього скла, передчуваючи ваш прихід. Але не поспішайте годувати риб, спершу дізнайтеся, можливо, хтось із членів родини вже зробив це і скільки разів.

Годувати й не перегодовувати – це головне завдання, з якою не кожному дано впоратися, а, значить, і не у всіх будуть рости навіть самі невибагливі рослини.

Підбір рослин в акваріумі має суто естетичне значення і, якщо вдаватися в такі подробиці, як антагонізм їх між собою, це заведе нас в дуже густі нетрі ботаніки, а результат буде нульовий.Величина антагонізму рослин між собою у багато разів менше, якщо така є, ніж між ними і господарем акваріума, тобто з нами.Наші дії настільки далекі від створення рослинам умов, близьких до природних, що доводиться і нам і їм пристосовуватися до ситуації штучного культивування природних об’єктів.

Час від часу слід «пилососити» рослини.Якщо поворушити грунт паличкою, то над грунтом підніметься легка хмарка чорної каламуті і дрібними частинками осяде на листках рослин.Ця каламуть прибирається легко за допомогою шланга з лійкою на кінці, яка, як пилосос, втягує в місці з водою легку каламуть, а грунт, кружляючи всередині воронки, чистим шаром осідає вниз. Чим більше жителів в акваріумі, тим частіше потрібно вдаватися до подібної процедури.У природі рослинний і тваринний світ розподіляється по всій земній кулі, і кожен вид вибирає найбільш відповідні для нього умови. У будинку ми хочемо містити ті види, які нам сподобалися, не враховуючи їх пристосованості жити в зовсім інших умовах.Це одна з основних причин наших труднощів при утриманні, як рослин, так і тварин у неволі.

Труднощі акваріумістів збільшуються ще й необхідністю мати справу з водним середовищем проживання наших вихованців, а вода – це один з найменш вивчених об’єктів.Вода, як середовище проживання рослин, має вирішальний вплив на їхнє самопочуття і розвиток. Склад води, що визначається як кількість розчинених у ній речовин, це той показник, який визначає як видовий склад вашого акваріума, так і зовнішній вигляд і стан культивованих вами рослин.Чим менше солей, звичайно, до певного мінімального межі, особливо двовалентних металів, розчинене у воді, тим більше шансів у аквариумиста на успіх. Це означає, що вода повинна бути помірковано жорсткої або не дуже м’якою.Потрібно врахувати, що є тимчасова і постійна жорсткість, які теж впливають на ріст і розвиток рослин.

Крім солей, що впливають на жорсткість води, є ще маса солей металів, що входять в таблицю Менделєєва і кожен з них несе певну відповідальність за нормальне функціонування всіх водних організмів, у тому числі й рослин.До складу солей входять кислотні залишки, наприклад азот містять кислот, які у воді акваріума в порівнянні з природними водами в десятки і сотні разів перевищують концентрацію. У свою чергу нітрати це основний або у випадку інших солей не такий вирішальний фактор поведінки мешканців акваріума.Враховувати всі причини поганого або хорошого росту рослин нелегко.

Тому любителями-аквариумистами вироблений ряд правил, заснований на особистому досвіді і не завжди піддається науковому поясненню, але, тим не менш, який сприяє розвиткові акваріумістики.

- Освітлення акваріума повинно бути інтенсивним (40 вт люминисцентного світла на 0,3-0,4 квадратних метра поверхні води глибиною 40-50 см.), а, якщо ви встановили лампи розжарювання, потужність ламп збільшується вдвічі.
- Часткова зміна води з періодичною очищенням грунту шлангом з лійкою на кінці – не рідше 2-х разів на тиждень по 20-25% від загального обсягу, а, по можливості, частіше.
- Акваріум повинен бути засаджений густо і, по можливості, різноманітним видовим складом рослин.
- Риби не повинні бути великими, що риє грунт, рослиноїдних.
- В акваріумі повинні бути присутніми риби, що доглядають за рослинами, такі як моллінезіі, Лабе, молодь анцітрусов, гірінохейли, пеціліі, гуппі і інші в невеликих кількостях.
- Годування риб – більш ніж помірна.
- При незадовільному стані рослин потрібно пом’якшувати воду при підміну і інтенсифікувати цей процес.
- Під час зарядки нового акваріума рослини повинні адаптуватися протягом 2-3 тижнів до запуску риб.
- Треба пам’ятати, що рослини досить інертні у своїх реакціях і виявляють свій характер поступово, що вимагає спостережливості і терпіння, знань і досвіду.

назад

fish-aquarium.com.ua

Форма входу
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
- Друзі -






















Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.