Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...



Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0



Посміємося?



 

Готуємо дрова і ліпимо груби?

На Чернігівщині є велика загроза зриву опалювального сезону! Про це  5 липня під час прес-конференції заявила голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова. За її словами, з 1 липня 2015 року кошти, що надходять від споживачів у рахунок оплати за газ, надходять на спеціальні рахунки Ощадбанку але не розподіляються між учасниками ринку.

 «Якщо ситуація не буде вирішена на рівні влади, то фактично не тільки соціальна напруга виникне серед абонентів і споживачів Чернігівської області. Але під загрозою зрив опалюваного сезону, тому що на сьогодні не ми, не постачальник не можуть виконувати повністю свої функції»,- зазначила Алла Ярова.

ОБЕРЕЖНО --- ГАЗ !

Користування газовими приладами при дотриманні правил і інструкцій безпечне, дешеве та зручне. Проте неправильна їх експлуатація, поганий догляд може призвести не лише до вибухів і пожеж, але й до смертельних отруєнь. За статистичними даними, в Україні за останні 10 років вдесятеро зріс травматизм у сфері використання газу в побуті. Тільки за останні три місяці в Україні сталося 68 випадків, в яких постраждала 131 особа, у тому числі 24 дитини, загинуло 45 осіб, в тому числі шість дітей. Чернігівська область не стала виключенням в цій низці трагедій. В цьому році зафіксовано 2 нещасних випадки, в яких постраждали п’ятеро людей, одна з них загинула.

Як засвідчують фахівці, причиною трагедій найчастіше стає халатність господарів. Самовільне втручання в цілісність газових приладів і внутрішньо будинкових газопроводів, використання газових приладів не за призначенням, нехтування перевіркою тяги та недотримання в належному стані систем димовідведення та вентиляції, користування несправним і застарілим газообладнанням – це основні порушення, яких припускаються споживачі. А ще в квартирах «горе-майстрів» газівники іноді виявляють такий «нестандартний газодизайнерський» підхід, що виникає бажання спитати: куди зник ваш інстинкт самозбереження, шановні? Ви що забули, що газ – не забавка, а оселя - не полігон для подібних експериментів? Порушуючи елементарні правила безпеки користування газом ви власноруч створюєте загрозу собі, своїм рідним і сусідам.         

Аби вкотре нагадати про газову безпеку ПАТ «Чернігівгаз» проводить місячник безпечного та економного використання газу в побуті.

Правила користування газовими приладами:

Переконайтесь у відсутності запаху газу і тільки тоді запалюйте газ

витік газу може бути на з’єднаннях і кранах газопроводу, а також на кранах газових приладів. Герметичність газового обладнання під робочим тиском газу перевіряти винятково із застосування газошукача або мильної емульсії.       

Перед початком користування газом треба пересвідчитися, що всі крани перекриті.

Щоб увімкнути газовий прилад спочатку відкрийте кран на газовій трубі, запаліть сірник (запальничку) і тільки після цього поверніть відповідний кран на приладі.

Під час роботи газового обладнання кватирки або фрамуги повинні бути відчинені 

- в газифікованих приміщеннях вентиляційні отвори мають бути постійно відкриті;    

 двері в приміщення, де встановлені газові прилади з відводом продуктів згоряння в димохід, повинні мати в нижній частині щілину або круглі отвори для притоку свіжого повітря.                                                            

Перевіряйте наявність тяги перед розпалюванням і під час роботи газових приладів

для перевірки наявності тяги в газовій колонці або в котлах центрального опалення необхідно піднести полум’я сірника під ковпак тягопереривача. Якщо полум'я сірника відхиляється всередину тягопереривача - тяга є;

щоб перевірити наявність тяги в печі або кухонному вогнищі необхідно піднести листок легкого паперу в топку. Якщо папір відхиляється у бік топки - тяга є.

Закінчивши користуватися газом перекрийте крани на газопроводі.

Не користуйтеся газовими приладами при несправних димоходах та вентиляційнихканалах 

-    вимагайте від житлово-експлуатаційних дільниць та балансоутримувачів систематичної перевірки та очищення димоходів, що затверджується відповідним актом.  

При виявленні запаху газу негайно телефонуйте за номером : „104”. 

Категорично забороняється:

допускати до користування газифікованими приладами дітей дошкільного віку, а також осіб, які не пройшли інструктажу і не знають правил користування газовими приладами;

самовільно ремонтувати, замінювати, вносити зміни в конструкцію, переносити газові прилади, а також здійснювати реконструкцію приміщень, де встановлені газові прилади;

відключати автоматику безпеки та регулювання. Користуватися газом при несправності газових приладів, автоматики, арматури і газових балонів;

користуватися газовими приладами при відсутності тяги або наявності зворотної тяги;

встановлювати в приміщенні, де є газові прилади з відведенням продуктів згоряння в димові канали, примусову витяжну вентиляцію;

користуватися газом при порушенні щільності кладки, штукатурки газифікованих печей та димоходів; 

користуватися електроприладами при виявленні запаху газу; 

застосовувати вогонь для виявлення витоку газу;

залишати працюючі газові прилади без нагляду;

прив'язувати до газопроводів мотузки та навантажувати газопроводи;

 використовувати газ та газові прилади не за призначенням. Користуватися газовими плитами для опалювання приміщень.

використовувати для сну і відпочинку приміщення, де встановлені газові прилади.

захаращувати приміщення в яких є газові прилади.         

Порушення вищезазначених правил безпеки або самовільне використання газу, тягне за собою попередження або накладання штрафу (згідно із статтею №103/1 «Кодексу України про адміністративні правопорушення».

Всі роботи пов'язані з заміною, додатковим встановленням газових приладів або зміною в газових мережах, виконуються тільки з відома ПАТ «Чернігівгаз». При виявленні несправності газових приладів необхідно викликати слюсаря газового господарства. Заявки на ремонт приймаються за номером: „104”, 2-16-44 . Якщо гарантійний строк служби вашого газового приладу закінчився, навіть за умови його справного стану, ви обов`язково повинні звернутися до ПАТ «Чернігівгаз» для проведення технічного огляду.

Своєчасно не звернувшись до газового господарства ви наражаєте себе і оточуючих на небезпеку і відповідальність за можливі наслідки лягає на вас!

ПАМ`ЯТАЙТЕ!

 ГАЗ -  ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНА  РЕЧОВИНА!

ЧАДНИЙ ГАЗ – СМЕРТЕЛЬНО ОТРУЙНА РЕЧОВИНА!

ТІЛЬКИ БЕЗУМОВНЕ ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ПРИ КОРИСТУВАННІ ГАЗОМ ВБЕРЕЖЕ ВАС ВІД ТРАГІЧНИХ ВИПАДКІВ!

м. Корюківка 1пров. Садовий  Корюківське УГГ  ПАТ «Чернігівгаз»

Форма входу
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
- Друзі -






















Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.