Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

- я шукаю... -
Ваша думка...
Чи хотіли б ви, щоб у нашому місті було створено молодіжний центр?
Всього відповідей: 1570


Що Ви читали останнім часом ?
Всього відповідей: 630

Статистика

онлайн усього 2
відвідувачів 2
користувач: 0



Посміємося?



З кого обиратимемо депутатів до Корюківської міської ради об’єднаної територіальної громади 18 грудня 2016 року?

Продовження (ІІ частина):

Корюківською районною організацією  ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

1  Мних Ігор Іванович                           28.08.1965          Голов.  механік ДП «Корюківка ліс.» 1й кандидат, округ

2  Башари Світлана Федорівна             09.05.1980          Фізична особа - підприємець                     16

3  Кошовий Олександр Григорович     25.06.1970 Інсп. енергонагляду Корюківський РЕМ          17

4  Кужим Ольга Павлівна                     29.10.1979          Тимчасово не працює                                   19

5  Овчаренко Олена Борисівна             18.01.1980  Бухгалтер  ТОВ   «СІВЕР – ТРАНС»                 18

 

Корюківською районною організацією  Радикальної Партії Олега Ляшка

1  Станіславський  Максим  Ігорович       02.01.1986                               ФОП                    1й кандидат, округ

2  Давиденко  Михайло  Васильович       23.11.1967                Фізична особа підприємець                      4

3  Давиденко  Наталія  Володимирівна   01.02.1978                Нач. планово-економічного відділу         2

4   Дем’яненко  Олександр  Леонідович  01.05.1982                Постоятель Свято-Вознес. парафії            9

5  Дубина  Оксана  Олександрівна           08.12.1989                 Головний бухгалтер                               10

6  Заболотна  Віта  Олексіївна                  14.12.1984                 станочник                                               17

7  Кирик  Олександр  Миколайович          06.03.1976                 Фізична особа підприємець                   21

8  Лашко  Марина  Петрівна                      15.02.1978                  Менеджер зі страхування                       7

9  Лисиця  Артем  Олександрович             02.06.1987                Тимчасово непрацюючий                        18

10  Малиш  Богдан  Михайлович                 08.02.1987                Викладач автосправи                             13

11  Матюха  Олексій  Олегович                   28.01.1982                 Фізична особа підприємець                   11

12  Михаленко  Світлана  Михайлівна         20.05.1979                 Начальник відділу збуту                      12

13  Пилипець  Ольга Іванівна                      20.04.1977                 Начальник зем відділу                           5

14  Савицький  Андрій  Олександрович       09.09.1981                Начальник 18 ДПРП                              22

15  Сахута  Наталія  Вікторівна                     23.05.1985               Завідуюча сільським клубом                  26

16  Тосенко  Андрій  Володимирович           13.01.1985               Нач.  пункту надання фінан  послуг        3

17  Хомко  Ольга  Миколаївна                       24.07.1977               Тимчасово непрацююча                           8

 

 Корюківською районною організацією   Політичної партії  «НАРОДНИЙ ФРОНТ»                                                                                                                              

1. Лебех Віктор Миколайович               02.04.1973   Чл партії  Операт АЗС ТОВ «Пульс 24» 1й кандидат, округ  

2. Авраменко Олег Борисович              31.12.1968   Позапар  Тимчасово не працює                                      9

3. Аухімік Олексій Олександрович       23.05.1994   Позапар  Студент ЧНТУ                                                 1

4. Байдак Володимир Миколайович     27.01.1989   Позапар  Спеціаліст відділу промрозвитку ОДА          4

5. Близнюк Володимир Анатолійович   27.05.1971   Позапар  Директор з виробництва ТОВ «Забарівське»   23

6. Бондаренко Костянтин Володимир.  29.03.1993   Позапар  Тимчасово не працює                                         10

7. Васильченко Світлана Миколаївна   16.04.1970   Позапар        Директор Корюківський рай соцслужб дітей  14

8. Грищенко Андрій Іванович                01.04.1976   Позапар  ФОП ГрищенкоА.І                                                       12

9. Гурницький Сергій Михайлович        18.10.1981   Позапар  ФОП Гурницький С.М.                                             8

10. Іваненко Володимир Володимир.    22.12.1987   Позапар  Тимчасово не працює                                                 22

11. Кравченко Олег Михайлович          09.12.1959   Позапар  Водій Філія «Корюківський райавтодор»                 19

12. Кугук  Сергій Андрійович                 10.02.1996   Позапар  Тимчасово не працює                                                25

13. Кугук Євгеній Петрович                  28.03.1994   Позапар  Виконавець робіт Філія«Корюківський райавтодор  15

14. Мазко Євгеній Володимирович      11.05.1994   Позапар  Студент Національний транспортний університет      5

15. Міц Юрій Григорович                        13.12.1962   Позапар  ФОП Міц Ю.Г.                                                              6

16. Молодченко Володимир Олекса.    23.01.1995   Позапар  Студент Національний університет фізвиховання    16

17. Мотчаний Олексій Олексійович        27.12.1968   Позапар  Зав відділенням ПАТ "Полікомбанк"                    24

18. Настояща Ірина Миколаївна             06.11.1985   Позапар  ФОП Настояща І.М.                                                 17

19. Науменко Дмитро Васильович         28.10.1995   Позапар  Тимчасово не працює                                               18

20. Неживий Леонід Михайлович           15.07.1962   Позапар  ФОП Неживий Л.М.                                                 13

21. Панченко Василь Михайлович          16.10.1955   Позапар  Пенсіонер                                                                 21

22. Панюков Влерій Миколайович          16.12.1964   Позапар  Тимчасово не працює                                              3

23. Привала Сергій Віталійович               09.05.1973   Позапар  Тимчасово не працює                                            11

24. Примачок Юрій Анатоліійович          09.12.1968   Позапар  Тимчасово не працює                                             20

25. Рачов Олексій Олександрович          20.03.1984   Член партії   Тимчасово не працює                                         2

26. Синюта Олександр Олександро.   12.01.1995   Позапар  Студент Вищий навчальний заклад МАУП               26

27. Шемет Єгор Юрійович                   14.03.1993   Позапар  Тренер - викладач Корюківська ДЮСШ                      7

 

       Корюківською районною організацією політичної партії «НАШ КРАЙ» 

1.  Земляний Олег Васильович            21.08.1975 Фізична особа-підприємець                Перший кандидат, округ

2.  Анопченко Валентин Петрович    29.08.1965 Лісник Комунальне підприємство «Корюківка ліс»                   24 

3.  Батюк Олександр Миколайович    21.03.1978 Майстер  Комунальне підприємство «Корюківка ліс»             14

4.  Биков Олександр Миколайович   12.01.1968 Заступник міського голови Корюківська міська рада                18 

5.  Броско Інна Анатоліївна                    26.10.1965 Заступник директора Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст.                      22 

6.  Воскобойник Катерина Миколаївна    28.02.1964     Пенсіонерка                                                                         7

7.  Гаврюш Михайло Євгенійович     09.10.1958   Приватний підприємець                                                           

8.  Галущенко Сергій Володимирович     27.09.1976 Директор КП «Корюківка- водоканал»                             

9   Давиденко Галина Федорівна              03.09.1963 ФОП Давиденко Г.Ф.                                                          10 

10. Добродій Олександр Олександрович  23.12.1975 Директор ПСП «Стиль»                                                     21 

11. Жарий Дмитро Сергійович               03.11.1984   Тимчасово не працює                                                           23 

12.  Коваленко Сергій Володимирович  23.07.1966 Начальник відділу  ПАТ «Слов’янські шпалери КФТП» 15 

13.  Кравченко Наталія Борисівна       15.11.1969 ПРАТ «Куликівське молоко» Заготівельник                         19 

14.  Левченко Максим Олександрович      10.06.1988  Корюківський РВ ДВС ГТУЮ                                         16

15.  Малиш Володимир Леонідович       09.08.1985   Директор АЗС «ОЛАС»                                                         12 

16.  Малиш Леонід Володимирович        31.10.1959   1-й заступник міського голови Корюківська міськрада    11

17.  Матюха Ігор Валерійович                 26.02.1973  Директор ТОВ «Кліар Енерджі» Корюківської ТЕС           26 

18   Мороз Світлана Володимирівна         02.02.1950   Директор ТОВ   «Корюківська АСС»                                13

19.  Нековаль Ярослав Сергійович          12.08.1988 Директор ТОВ «Пульс 24»                                                      3 

20.  Олійник Світлана Олександрівна          02.04.1973   Секретар Корюківська міська рада                               17 

21.  Остапенко Лариса Григорівна           13.03. 1965    Директор Корюківська гімназія                                         1 

22.  Полях Микола Феодосійович              13.10.1965 Начальник Корюківська ЖЕК                                                

23.  Саченко Максим Вікторович                   05.07.1989 Машиніст  ПАТ «Слов’янські шпалери-КФТП»             

24   Сидоренко Андрій Олександрович    18.03.1984 Інженер  ПАТ «Слов’янські шпалери-КФТП»                      

25   Хоменко Олена Володимирівна            27.01.1983 Спеціаліст землевпорядник Корюківська міська рада       6

 

Корюківською районною організацією   Політичної партії «Опозиційний блок»      

  Тарасенко Василь Олексійович             17.03.1950  Зав. стомат. відділ. Корюківська  ЦРЛ  1й кандидат округ    

2 Бабич Вікторія Сергіївна                        13.01.1991р  Юрисконсульт    ВП «Корюківський РЕМ»                      11

3 Бабич  Людмила Олексіївна                  11.05.1961р  Директор Корюківський районний історичний музей      1

4 Бузак Іван Іванович                               12.06.1955р  Провідний інженер з охорони праці  «Корюківкаліс»       7

5 Богдановська Марина Олександрівна   11.03.1983р  Психолог Корюківський   ДНЗ  №1 «Дельфін»            18

6 Васильєва Алла Анатоліївна                   20.09.1970р  Фізична особа-підприємець                                            4

7 Гурбик Анатолій Дмитрович                    16.04.1960р  Тимчасово не працює                                                    22

8  Єрмак Віталій Іванович                            13.10.1976   Кредитна спілка «Корюківська»                                    8

9 Коротков Святослав Анатолійович      17.03.1972  Фізична особа-підприємець                                               2

10 Коноваленко Володимир Іванович     05.05.1963   Пенсіонер                                                                          10

11 Литвиненко Лариса Миколаївна        30.03.1968  ТзОВ "Фотос"                                                                    16

12 Носаченко Артем Миколайович         31.08.1989    Фізична особа-підприємець                                           6

13 Онопченко Едуард Петрович          21.05.1979 Селянське фермерське господарство  «Ністру» (Д.Гребля) 24

14 Радченко Ірина Василівна              21.10.1967  Тютюнницьке споживче товариство                                  26

15 Сорока Ігор Миколайович           03.06.1977       Старший дільничний інспектор                                       25  

16 Супрун Федір Анатолійович       05.11.1961        Корюківська райспоживспілка                                        3

17 Тищенко Катерина Іванівна       13.08.1958          Пенсіонерка                                                                    23

18 Халецький Володимир Володимирович 11.10.1956  Завідувач аптеки  ПП "Солсбері"                            5

19 Чеботар Петро Ілліч   27.02.1972 "Нова пошта" (відділення №1, м.Корюківка)                                        21

20 Шолом Сергій Іванович      29.08.1961           Фізична особа-підприємець                                                      9

 

   Корюківською районною організацією   Політичної партії «Нова держава»   

1. Науменко Олександр Миколайович    13.12.1958  Пенсіонер                                  1й кандидат,      округ

2. Хоменко Анатолій Михайлович            14.09.1947  Пенсіонер                                                                 3    

3. Зіненко Василь Іванович                      03.01. 1948   Пенсіонер                                                                    17

Форма входу
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
- Друзі -






















Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.