Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Золота рибка


Найпоширенішими рибами в наших акваріумах є коропоподібні. Це золоті рибки, а також інші риби з яскравим насиченим забарвленням, наприклад, барбуси. Відносно маленький представник сімейства коропових, золота рибка виявляє собою одомашнену версію срібного карася, яку привезли до Європи в сімнадцятому столітті, як результат робіт китайських селекціонерів. Золоті рибки швидко звикають до людей. Вже через декілька тижнів вони перестають сприймати людину як небезпеку і тоді їх можна годувати з руки. Якийсь час з моменту посадки в акваріум золоті рибки можуть проявляти агресію по відношенню одна до одної, але потім звикають Поведінка золотої рибки і карася дуже схожа: як ніяк родичі. Окрім дрібних витівок в акваріумі (викопування рослин), золоті рибки повторюють поведінку карасів в залицянні, відлякуванні ворогів і таке інше. По суті, золота рибка нешкідлива істота у всьому, що не стосується їжі. Цікаво, що коропоподібні піклуються про своє потомство, як небагато які породи риб. Деякі відкладають ікру в порожнині молюсків, а чорний толстоголов особисто будує кубло, відкладає туди ікринки і майже висиджує їх, охороняючи гніздів'я від можливого супротивника. Проте нерідко зустрічаються риби, які можуть підкинути свою ікру в гнізда інших видів, практично як зозулі серед птахів. Максимальний розмір золотої рибки - 59 см, максимальна вага - 4.5 кг. Рекорд тривалості життя золотої рибки складає 49 років, хоча звичайно вона живе до 20 років, а в умовах акваріуму від шести до восьми років. Золоті рибки - жахливі ненажери, щоб уникнути ожиріння і безплідності їх потрібно годувати не більш, ніж один раз на день.
Згідно китайської класифікації існує близько десятка видів золотих рибок, які, у свою чергу, складають чотири групи: драконове око: золоті рибки з опуклими очима, такі як телескоп, водяні очки або звіздар. Яйцеподібні: рибки з округлим тілом, позбавлені спинного плавника, такі як левоголівка. Телескоп без спинного плавника теж відноситься до яйцеподібних. Вен: рибки із спинним плавником і розкішним хвостом. Інша назва - вуалехвості рибки, наприклад, орандо. Че: рибки з однорідним хвостом.

ImageГуппі

Однією з найпопулярніших прісноводих акваріумних рибок є також гуппі. Ця рибка відноситься до живородящих риб. Розміри гуппі дуже малі, самці - 2,5-3,5 сантиметри, самки трохи крупніші - 4 см. Вперше маленьку рибку в Тринідаді в 1866 році відкрив Роберт Джон Лечмер Гуппі. Популяції гуппі істотно розрізняються за кольором. Ті, хто проживає в зоні, населеній хижаками, відрізняються менш помітним забарвленням, що охороняє їх від нападів. Живуть гуппі складними зграями. Партнера вибирають надовго. Перед шлюбними іграми самці б'ються за самку, причому, незважаючи на малий розмір рибок, виглядає це все досить агресивно. Шлюбні ігри гуппі - мабуть, найцікавіший момент для спостереження за життям рибок. Вони розпускають хвости, граються, б'ються за самку. Агресію гуппі проявляють і по відношенню до інших видів. Варто відзначити, що це одна з причин, чому для розведення в акваріумах рідко завозять саме диких гуппі. Як правило, ті види, які продаються в зоомагазинах, це вже адаптовані варіанти.

ImageДаніо

До одного з найулюбленіших видів акваріумних рибок відносяться даніо, вони легко вживаються не тільки з собі подібними, але й з іншими представниками риб'ячого царства, їх весела вдача, невибагливість в умовах і яскраве забарвлення викликають у акваріумістів захоплення. Учені-ембріологи почали вести з даніо селекційну роботу шляхом введення рибам гена мутації кольору. Ген прижився, так що тепер рибки бувають яскраво-червоного або зеленого кольору. Проте з приводу рибок, що мутували, в 2003 році розгорівся скандал: в результаті «фарбування» рибки тепер не можуть повернутися в природне середовище. Річ у тому, що вони не можуть міняти яскравість залежно від освітлення, а це значить, що їх яскраве забарвлення обов'язково приверне до себе цікавого хижака. У даніо дві пари довгих вусів, які розходяться горизонтально. Виняток становлять тільки три види з вертикально розташованими вусами. Довжина вусів від 4 до 15 см. Тривалість життя від року до трьох. Не дивлячись на те, що даніо зовсім невибагливі відносно умов мешкання і теоретично можуть жити у зовсім маленькому акваріумі, краще придбати для них «будинок» просторіший для того, щоб вони насолоджувалися активним плаванням, і оснастити його повітряним фільтром. Ці рибки люблять скакати по водяних порогах і це задоволення їм можна влаштувати і вдома. Для того, щоб в процесі гри рибки не вискочили з акваріума, його необхідно закривати кришкою.

ImageБарбус

По праву входять в десятку найулюбленіших акваріумних рибок барбуси. І тут пояснення навіть не у відсутності примх цих рибок відносно умов проживання, а в їх приголомшливо красивій життєдіяльності. Шлюбні ігри барбусів здатні зачарувати будь-якого навіть найжорсткішого скептика акваріума. Їх назва походить від латинського слова «barba», що в перекладі означає «борода» через специфічні нарости в районі щелепи. Батьківщина цих рибок - Індія і Шрі-Ланка, але мешкають вони і в Африці та Китаї.
Усередині назви «барбус» - величезна видова різноманітність. Різниця в кольорах, звичках, розмірах - все це іноді заплутує новачка-любителя. Найменші завдовжки всього близько 2 см., а великі можуть бути і більше 15 см, проте підбирати жителів в акваріум краще по розмірах, це якраз той випадок, коли в акваріумі не повинно бути великої різноманітності. Річ навіть не в тому, що великі риби із завидною періодичністю роблять замах на дрібніших, а у тому, що будь-які маленькі рибки, якщо їх тримати з великими, через якийсь час почнуть хворіти і гинути. Великих барбусів не люблять ще і з іншої причини. Спеціально для них потрібно підбирати дорогі сорти акваріумних рослин. Маленьких барбусів зелень не цікавить, так що тут цілком можна обмежитися тонкими водоростями. Барбусам потрібен просторий акваріум з водяним фільтром і бажано з пристроями для утворення порогів. Як і даніо, барбуси досить стрибучі, тому акваріум обов'язково повинен бути закритий кришкою.


Неон


Незвичайно миролюбні, невибагливі товариські і рухливі стайня акваріумні риби. Найбільше враження справляють у великих зграях. Потребують в достатній просторі для плавання. Темні задній фон і грунт посилюють інтенсивність забарвлення. Чи не селити з дуже великими рибами. Ці рибки не вимагає особливих умов, однак вважає за краще не занадто жорстку, злегка кислу воду. Нерестовий акваріум затемнюється, вода дуже м’яка, рН близько 5,0-6,5; температура близько 24 ° С. Нерестовий акваріум залишати затемненим і після нересту і видалення батьків. Довжина: близько 4 см. Вода: температура 22-28 ° С; рН 5,0-7,5; м’яка до середньої жорсткості (dН 15 °). Ареал: Східний Перу.


Сомик крапчастий


Сомиків Самки більші за самців, а в останніх подовжений перший промінь спинного плавця. Крапчастий сомики люблять напівтемрява, мешкають в придонному зоні і досить миролюбні. Поїдають практично будь-який корм. Сомики володіють додатковим кишковим диханням і можуть дихати киснем повітря. Завдяки цьому їм байдуже кількість розчиненого у воді повітря і вони можуть жити навіть у невеликих судинах без аерації. Сомики постійно риються в грунті, вишукуючи залишки їжі. При цьому вони можуть взмучівать воду, ніж погіршують зовнішній вигляд акваріуму. Хімічний склад води при утриманні і розведення особливого значення не має.

Звичайна скалярія


Латинська назва: Pterophyllum scalare. Опис: скаляри звичайна досягає в довжину 12-15 см, у висоту – до 25 см. Тіло ромбовидної форми, з боків майже плоске.

Телескоп ситцевий

Він отримав свою назву через свою забарвлення: по всьому тілу і плавниками розкидано велику кількість цяточок.
Забарвлення сильно варіюється.
І до китайського, і до ситцевому телескопам відноситься сказане вище з приводу умов утримання.
Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.