Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?ОПЕРАЦІЯ „БОРЖНИК”

 

            Відповідно до статті 67 Конституції України «кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом». Проте, керівники не всіх підприємств дотримуються вимог законодавства щодо своєчасної сплати податкових зобов’язань. Несплата у встановлені терміни податкових зобов’язань призводить до розбалансування бюджету, як наслідок порушується державне фінансування різних сфер економіки. Кодексом України про адміністративні правопорушення відповідно до статті 163-2 передбачена адміністративна відповідальність за неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів: так на посадових осіб підприємств, установ та організацій, які вчинили зазначене порушення „чекає” штраф у розмірі від 85 грн. до 170 грн., а за повторне порушення протягом року – від 170 грн. до 255 грн. До платників, які мають податковий борг зі сплати податків, відповідно до статті 9 Закону України №2181 від 21.12.2000р. „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” може застосовуватися адміністративний арешт активів, який полягає у забороні вчиняти платником податків будь – які дії щодо своїх активів, які підлягають такому арешту.

Джерелами погашення податкового боргу в інтересах Держави можуть слугувати активи платників податків, які перебувають в податковій заставі. Проте, нажаль, не всі керівники підприємств - боржників реалізовуючи такі активи діють в рамках законодавства: не отримують відповідний дозвіл на таку реалізацію, не спрямовують кошти на погашення податкового боргу.

            Керівництво відділу податкової міліції Чернігівської міжрайонної державної податкової інспекції звертається до громадян із проханням повідомляти про випадки реалізації активів підприємств - боржників, які перебувають у податковій заставі, без дозволу податкового органу, та інші порушення у сфері оподаткування за адресою: м. Чернігів, вул. Воровського,6, або за телефоном чергової частини податкової міліції ЧМДПІ : (80462) 652-987.

Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.