Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?http://image.tsn.ua/media/images/original/Jul2009/eb25f65b68_143886.jpg


На дев`ятнадцятій сесії районної ради п`ятого скликання розглядалося питання про обмеження перебування дітей у  громадських місцях – інформував про це заступник голови райради Г.Г.Чорний.

- Поширення проявів насилля у телепрограмах, пресі та у житті, розважальних закладах, молодіжному середовищі змушує вдатися до таких рішень, - наголошував Григорій Григорович.

Начальник райвідділу міліції В.І.Коноваленко доповнив, що правоохоронцями проводились профілактичні заходи, торік складено 82 протоколи про правопорушення неповнолітніми, котрими скоєно  11 злочинів, серед яких – хуліганство, тілесні ушкодження, крадіжки, пограбування... За перший квартал цього року вже складено 24 протоколи, з них 11 – про розпиття неповнолітніми алкоголю. Притягнуто до відповідальності за невиконання батьківських обов`язків 38 осіб... Тому депутати й проголосували за те, аби обмежити перебування у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях населених пунктів району у вечірній час без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, - дітей віком до 14 років після 22.00, а віком від 14 до 16 років – після 23.00.

 

0фіційний документ до вашої уваги :

 

 

УКРАЇНА

КОРЮКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ятнадцята сесія п’ятого скликання)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  30  березня   2010 року

 

Про обмеження перебування дітей

у закладах дозвілля, громадського

харчування, на вулицях, і інших

громадських місцях у вечірній та

 нічний час

         Керуючись ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 5 Закону України "Про охорону дитинства”, ст. 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, зважаючи на стан криміногенної обстановки у підлітковому середовищі на території району, вчинення протиправних дій дітьми та відносно них, поширення проявів вживання неповнолітніми алкоголю, тютюнопаління, продажу підліткам спиртних напоїв та втягнення їх у злочинну діяльність, районна рада   вирішила  :

 

1.     Обмежити перебування у закладах дозвілля, громадськогохарчування,  на вулицях та інших громадських місцях населених пунктів Корюківського району у вечірній час без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, дітей віком до 14 років після 22.00 годин, а віком від 14 до 16 років після 23.00 годин.

2.     Рекомендувати районній державній адміністрації доповнити районну програму подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2006 – 2010 роки, затверджену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 06.07.2006 року №300 пунктом наступного змісту: "Обмежити перебування у закладах дозвілля, громадського харчування,  на вулицях та інших громадських місцях населених пунктів району у вечірній час без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, дітей віком до 14 років після 22.00 годин, а віком від 14 до 16 років після 23.00 годин.

У разі виявлення порушень, батьків або осіб, що їх замінюють,

притягувати до відповідальності згідно з чинним законодавством”.

3.                 Корюківському РВ УМВС , службі у справах  дітей районної державної адміністрації забезпечити постійний та дієвий контроль за дотримання обмеженням перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування,  на вулицях та інших громадських місцях населених пунктів Корюківського району у вечірній час без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, дітей віком до 14 років після 22.00 годин, а віком від 14 до 16 років після 23.00 і з цією метою організовувати та проводити систематичні рейди. У разі виявлення порушень зазначених вимог притягувати до відповідальності батьків, або осіб, що їх замінюють, а також суб’єктів підприємницької діяльності.
 4.     Відділу освіти районної державної адміністрації активізувати роботуз батьківською громадою, і з цією метою розробити та впровадити інноваційні форми та методи роботи з батьками щодо питань правової освіти.

5.     Райвідділу внутрішніх справ активізувати роботу щодо виявлення і притягнення до адміністративної відповідальності неповнолітніх та дорослих осіб за паління у заборонених місцях, розпиття спиртних напоїв і появу у нетверезому стані в громадських місцях, продаж неповнолітнім спиртних напоїв і тютюнових виробів, доведення неповнолітніх до стану сп’яніння.

6.     Державній податковій інспекції в Корюківському районі  у разі виявлення фактів продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім, що є порушенням ліцензійних умов, вирішувати питання щодо позбавлення ліцензії на право роздрібної торгівлі суб’єктів господарювання.

7.     Дане рішення опублікувати в районній газеті "Маяк”.
 8.     Рекомендувати міській, селищній та сільським радам винести на розгляд відповідних рад питання про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, на вулицях та інших громадських місцях області.

9.     Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді і  з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики.

        

 

 

 

Голова районної ради   
 
В.Д. Хроленко
Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.