Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?УКРАЇНА
КОРЮКІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (позачергова двадцята сесія п’ятого скликання)
 Р І Ш Е Н Н Я від 18 травня 2010 року Про районний бюджет на 2010 рік
 Районна рада вирішила:
1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2010 рік у сумі 74114,6тис.грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 70377,2тис.грн., спеціального фонду бюджету 3737,4тис.грн. (додаток 1).
2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2010 рік у сумі 74084,6 тис.грн. , у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 70347,2тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету 3737,4тис. грн. за функціональною (додаток 2) та відомчою (додаток 3) структурою бюджету.
 3. Установити розмір оборотної касової готівки районного бюджету у сумі 5,0тис.грн.
 4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (згідно з додатком 4) на 2010 рік: 1) кошти, що передаються до районного бюджету – у сумі 762,3 тис.грн. 2) дотація вирівнювання, що передається з районного бюджету – у сумі 4857,7тис.грн.; 3) інші субвенції – 45,0тис.грн.
5. Установити, що перерахування дотації вирівнювання селищному і сільським бюджетам здійснюється шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від надходжень доходів до загального фонду районного бюджету, а коштів, що передаються до районного бюджету – за рахунок надходжень доходів, які враховуються під час визначення обсягу міжбюджетних трансфертів міського бюджету згідно з нормативом відрахувань, визначеним у додатку 4 до цього рішення. У разі недоодержання сум дотації вирівнювання згідно з розписом селищного і сільських бюджетів шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань, дозволити районному фінансовому управлінню перераховувати недоодержані суми через Корюківське управління Державного казначейства на підставі платіжних доручень фінансового управління в перші 5 робочих днів наступного місяця. В разі недоодержання сум коштів, що передаються до районного бюджету з міського бюджету згідно з розписом шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань, недоотримана сума переховується платіжним дорученням міської ради через Корюківське управління Державного казначейства до районного бюджету в перші 5 робочих днів місяця, наступного за звітним, а по закінченню кварталу – до 25 числа останнього місяця кварталу.
 6. Установити у 2010 році обсяг повернення кредитів до спеціального фонду районного бюджету у сумі 15,0тис.грн. та розподіл надання кредитів з районного бюджету у сумі 45,0тис.грн. в тому числі надання кредитів із загального фонду – у сумі 30,0тис.грн., надання кредитів із спеціального фонду – у сумі 15,0тис.грн. (додаток 5).
7. Установити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2010 рік у сумі 5,0тис. гривень.
 8. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2010 рік за їх економічною структурою: - оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110); - нарахування на заробітну плату (код 1120); - придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132); - забезпечення продуктами харчування (код 1133); - оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 1160); - трансферти населенню (код 1340); - трансферти місцевим бюджетам (код 1320).
 9. Фінансовому управлінню райдержадміністрації за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу бюджетних призначень окремо по загальному та спеціальному фондах районного бюджету. У виняткових випадках за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів перерозподіл бюджетних призначень за функціональною класифікацією у межах загального обсягу головного розпорядника коштів районного бюджету, здійснюється районним фінансовим управлінням за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету і фінансів з наступним затвердженням рішенням районної ради.
 10. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 71,7тис.грн. (додаток 6).
 11. На виконання статті 43 Закону України „Про Державний бюджет України на 2010рік” делегувати право районній державній адміністрації установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних коштів цим рішенням.
12. Відповідно до статті 50 Закону України „Про Державний бюджет України на 2010 рік” для покриття обсягів тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням видатків на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, надати право районній державній адміністрації залучати на договірних умовах кошти єдиного казначейського рахунку без нарахування відсотків за користування цими коштами. Надати право районній державній адміністрації залучати на договірних умовах середньострокові позички за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку без нарахування відсотків за користування цими коштами на суми невиконання у відповідному звітному періоді розрахункових обсягів доходів, що враховуються при визначенні між бюджетних трансфертів, визначених помісячним розписом Міністерства фінансів України відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2010 рік”
13. В міжсесійний період у виняткових випадках дозволити за спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації і голови районної ради з наступним затвердженням на сесії районної ради протягом 2010 року вирішувати такі питання: - виділення додаткових коштів головним розпорядникам районного бюджету та додаткових трансфертів місцевим бюджетам;
 14. Районній державній адміністрації при уточненні районного бюджету за перше півріччя 2010 року врахувати пропозиції міської ради та передбачити іншу субвенцію в сумі 240 тис.грн., в тому числі і з вільних залишків районного бюджету, на капітальні видатки по ремонту міських дитячих садків.
 15. Додатки 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету і фінансів районної ради.


Голова районної ради                                                    В. Д. Хроленко
Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.