Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Волонтери  - хто вони?

Існує в науці чимало визначень: добровільні помічники; люди, які надають безкоштовну допомогу; людина, яка працює безкоштовно, людина, яка переходить у розпорядження суспільства і сприяє розв’язанню місцевих проблем; це такі ж люди, як і інші, але трохи кращі.
Досвід волонтерства в Корюківському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді показує, що людина при включенні в групу добровольців, зазвичай, має власну мотивацію, суть якої можна висловити через п’ять основних потреб: мати, бути, робити, любити, рости. І якщо ці потреби будуть задоволені, то  людина відбулись як волонтер.
Розвиваючи волонтерство, ми залучаємо такий загін людей, які розумом і серцем сприймають болі, труднощі, радощі і печалі інших людей. І, як стверджують самі учасники волонтерського руху, це прекрасний стан душі, тому для наших волонтерів  - це у першу чергу  самовдосконалюватись, самореалізуватись в очах ровесників, батьків, учителів, бажання знайти нових друзів, можливість спілкуватись з однолітками, можливість набути нових навичок і знань. Саме тому спеціалісти центру проводять систематичну та цілеспрямовану роботу з організації волонтерського руху.
Волонтери можуть прийти до центру за власним бажанням і якщо інтереси спеціалістів центру збігаються з інтересами потенційного волонтера, то такі молоді люди залучаються до роботи за конкретним напрямом. Наші волонтери абсолютно мобільні, тому роботу, пов’язану з поїздками, виходами на вулицю, проведенням ігротек на вулицях, виконують дуже добре.
Деякі підлітки приходять у волонтерство з метою розвитку своїх комунікативних здібностей, знаючи заздалегідь, що для них це поки що є проблемою. Тому бажання волонтерів співпрацювати, спеціалісти центру не тільки використовують, але й розвивають. Для таких волонтерів, які не можуть працювати в групах, можлива індивідуальна робота, пов’язана з особливими навичками і нахилами: малювання, літературні здібності, уміння працювати на комп’ютері тощо. Волонтерство є одним із можливих варіантів самоутвердження, але не єдиним. Тому хтось із підлітків залишається на довго, а для когось це буде одним із відкинутих варіантів його захоплень, але керівник групи волонтерів завжди відчуває і помічає справжні намагання волонтерів і створює ситуації, які стимулюють учасників до нових дій.
Волонтерів нашого центру ми називаємо «ВОЛІКАМИ». Ця, на перший погляд, зменшена форма слова «волонтер» насправді містить дуже глибоке значення. Щоб не втратити віру у щасливе майбутнє, жити повноцінним життям і не заблукати у вирішенні багатьох життєвих проблем, залучайтесь до суспільно-корисної діяльності, а саме до участі у волонтерському русі.Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.