Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Літо для працівників сільського господарства – спекотна пора і не лише календарна. Це також пора виснажливої й напруженої праці, час, який рік годує. Інтенсивно, без вихідних, ведеться збір зернових до тих пір, допоки всенький урожай не буде зібрано. Для цього використовується уся наявна техніка, комбайни найрізноманітніших марок: від стареньких вітчизняних "Нив” до новітніх американських "Джон Дірів”. І щоб не втратити все в один час, потрібно завчасно подумати  про безпеку під час збору нового врожаю.
З метою запобігання виникнення пожеж під час збору нового врожаю МНС України проводить перевірки місць збирання, переробки та зберігання нового врожаю. Проводяться протипожежні інструктажі, ведеться контроль техніки, що виїздить на поля – щоб вона була справна та забезпечена первинними засобами пожежогасіння. І це не просто забаганка рятувальників…
Як показали перевірки, багато господарств знаходиться в пожежонебезпечному стані. Керівники підприємств, які повинні розуміти всю небезпеку, що може статися на хлібних масивах, все-таки продовжують економити на протипожежних засобах. До початку збирання врожаю інженерно-інспекторським складом органів держпожнагляду здійснені пожежно-технічні обстеження місць зберігання насіннєвого фонду, сільськогосподарської техніки та паливно-мастильних матеріалів, хлібоприймальних пунктів, елеваторів, комбікормових заводів, перевірено стан забезпечення пожежної безпеки збиральної та допоміжної техніки в господарствах. Деяким керівникам об’єктів вручені приписи державного пожежного нагляду на усунення протипожежних недоліків.
З 11 по 30 липня 2010 року, спільно з представниками ЗМІ, була проведена чергова перевірка протипожежного захисту місць збирання, зберігання та переробки врожаю у Корюківському р-ні. В ході заходу перевіряючі та журналісти на власні очі побачили, що не всі керівники прислухалися до порад фахівців: ігнорують приписи державного пожежного нагляду та на поля виходить сільськогосподарська техніка, що не відповідає вимогам пожежної безпеки: без іскрогасників, первинних засобів пожежогасіння тощо. Хоча співробітниками органів державного пожежного нагляду напередодні жнив були вжиті всі необхідні заходи щодо усунення порушень вимог пожежної безпеки та недопущення виникнення пожеж на хлібних масивах . Для "пожежників” когось оштрафувати чи припинити роботу сільськогосподарського агрегату – не самоціль, а заходи безпеки. Та деякі керівники сільськогосподарських підприємств взагалі говорять, що рятувальники заважають їм збирати врожай. Але ж допускати техніку в пожежозагрозливому стані на жнива – це злочин. З метою встановлення контролю за виконанням вимог пожежної безпеки на хлібних масивах, співробітниками Корюківського РВ ГУМНС України в Чернігівській області спільно з представниками ЗМІ нещодавно було проведено рейдову перевірку місць збирання врожаю у декількох сільгосппідприємствах району, а саме в ПСП «Злагода» с. Наумівка та ВСК ім. Горького в м. Корюківка. Протягом перевірки виявлені факти ігнорування сільгоспвиробниками вимог пожежної безпеки, а саме: не проведено обкошування та оборювання у місцях прилягання до доріг, лісових насаджень і лісосмуг, сільськогосподарська техніка не забезпечена первинними засобами пожежогасіння і заземлюючими пристроями, іскрогасниками, не здійснюється чергування тракторів з плугом та протипожежної ланки в місцях скошування врожаю тощо. Турбує той факт, що всі перелічені вище порушення є типовими для всіх сільгосппідприємств району. Тому Корюківський РВ ГУМНС України в Чернігівській області звертає особливу увагу всіх сільгоспвиробників на необхідність виконання вимог пожежної безпеки, бо, як відомо кожному, лихо легше попередити, ніж його ліквідувати. Невблаганна статистика свідчить, що кожного сезону нажаль не обходиться без прикрих підтверджень необхідності та доцільності превентивних заходів.
Головним управлінням МНС України та підрозділами держпожнагляду на місцях здійснено комплекс заходів з приведення в належний протипожежний стан об’єктів сільськогоспвиробництва.

Сьогодні на полях "Ниви”, "Славутичі”, "Джон Діри” збирають непоганий як на сьогодні врожай, для збереження якого вжито усіх заходів. Ми, споживачі, сподіваємося, що дари щедрої української землі будуть вправно зібрані і належно збережені. Низький уклін, Вам, Хлібороби!!!
Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.