Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося? ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

 http://kolomyya.org/images/2010/00493.jpg

ЩОБ ПІДВИЩИТИ РІВЕНЬ ЖИТТЯ І ДОБРОБУТУ ГРОМАДЯН

Участь у семінарі-нараді на тему: «Основні напрямки роботи підрозділів оподаткування фізичних осіб з адміністрування податків.Підвищення ефективності контрольно-перевірочної роботи» взяли керівники та фахівці підрозділів оподаткування фізичних осіб усіх інспекцій та відділень.

Щомісячно з початку року підрозділи оподаткування фізичних осіб ДПА в Чернігівській області забезпечують виконання прогнозних показників. Загалом за десять місяців приріст надходжень податку з доходів фізичних осіб  до аналогічного періоду минулого року становить  11,7% або 69,4 млн. грн. Податку з власників транспортних засобів надійшло на 11,1% більше, ніж очікували, плати за землю - на 12,5%, єдиного податку - на 3,6%,  податку на промисел - на 11,7% 

Оскільки частка податку з доходів фізичних осіб у наповненні місцевих бюджетів найвідчутніша, були розроблені відповідні заходи щодо мобілізації його до бюджету. Завдяки їх реалізації вдалося  зібрати  83,2 млн. грн. - залучивши філії до сплати податку, 2,6 млн. грн. - за рахунок  погашення боргу сільгосппідприємствами, 2,4 млн. грн. – від проведення контрольно-перевірочної роботи, 5,2 млн. грн. - залучивши громадян до декларування, 694,3 тис. грн. – від легалізації робочих місць, 5,9 млн. грн. - в результаті погашення заборгованості  із зарплати.

Проте є й  проблеми, над вирішенням яких необхідно наполегливо працювати.  Пріоритетними серед них заступник голови ДПА в Чернігівській області Петро Жабинець назвав роботу щодо легалізації найманої праці та виявлення фактів виплати зарплати «в конвертах». Адже є підприємства, де збільшуються обсяги виробництва, але зарплата залишається на мінімально встановленому рівні, а іноді ще й нижчою. Є результати   щодо легалізації  зайнятості населення. З початку року виявлено майже 3600  найманих працівників, з якими не були укладені трудові договори. До державної реєстрації підприємницької діяльності залучені понад 1300 громадян. Ефективність цієї роботи – до бюджету надійшло майже  440 тисяч гривень.

Найбільше працівників-«нелегалів» виявлено у торгівлі, серед автоперевізників, у лісовій галузі, сферах громадського харчування та будівництва. Для податківців важливо не лише виявити конкретні факти, але загалом сформувати у суспільстві негативне ставлення до таких роботодавців та допомогти усвідомити громадянам, що вони мають відстоювати свої права і соціальні гарантії.

За результатами документальних перевірок виявлені 54 випадки не оподаткованих наданих матеріальних благ, 11 - виплати доходів  за рахунок «тіньових» коштів, 4 - ведення подвійної бухгалтерії, 3 - погашення наданої   позики та 1 випадок виплати доходу в іноземній валюті без оподаткування.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та

звернень громадян ДПА в Чернігівській області.

 

 

Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.