Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Протокол № 7

засідання державної протиепідемічної комісії при

районній державній адміністрації

 20 грудня 2010 року

 

 

Головує: Малиш Р.М. голова комісії

Присутні члени надзвичайної протиепідемічної комісії :

Шумський В.Л., Здор Г.В., Галущенко С.В., Єременко В.І., Здор В.М., Коноваленко В.І.,

Мірошниченко О.В., Остапенко Л.Г., Терещенко С.В.

 

Вступне слово голови комісії, заступника голови райдержадміністрації Малиш Р.М.

1. Виконання доручень протоколу засідання державної надзвичайної протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації від 6 грудня 2010 року № 6.

Інформація:

- головного лікаря ЦРЛ Здор Г.В.;

- головного лікаря райСЕС Шумського В.Л.;

- начальника управління освіти райдержадміністрації Остапенко Л.Г.;

- Завідуючої ЦРА № 38 Здор В.М.

 

2. Епідситуація з захворюваності на грип та ГРВІ в районі. Стан організації і проведення щеплень проти грипу вакциною, придбаною за кошти обласного бюджету, підлягаючим контингентам.

Інформація: головного лікаря райСЕС Шумського В.Л

I.СЛУХАЛИ: Про виконання доручень протоколу засідання державної надзвичайної протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації від 10 грудня 2010 року № 6 відповідними службами та відомствами.

Комісія вирішила:

1. Робота по вакцинації проти грипу підлеглих контингентів  вакциною, що виділена з обласного бюджету вважати недостатньою, залишок складає 174 дози. Не проведені щеплення працівникам РВВС, РЕМ, ЦПЗ №4, ВАТ «Корюківкаводоканал».  Не повністю проведені щеплення проти грипу працівників Орловського психоневрологічного інтернату, залишок вакцини складає 29 дози.

2.Керівникам РВВС, РЕМ, ЦПЗ №4, ВАТ «Корюківкаводоканал», Орловського психоневрологічного інтернату :

2.1. Закінчити проведення профілактичних щеплень проти грипу працівникам із груп професійного та  медичного ризику.

                                                                                                  Термін: впродовж 3 днів.

 

II.СЛУХАЛИ: Про епідситуацію з захворюваності на грип та ГРВІ в районі.

 

Комісія вирішила:

1. Взяти до відома інформацію головного лікаря райСЕС Шумського В.Л  і вважати що в районі на 50 тижні року рівень захворюваності вище епідемічного порогу на 30,2%. Питома вага дітей від кількості захворілих в районі становила 65,7%. Зазначену ситуацію слід розцінювати як початок епідемії грипу та ГРВІ в районі.

2. Враховуючи показники та динаміку захворюваності на грип та ГРВІ ввести в дію протиепідемічні заходи, що передбачені для епідемічного періоду згідно з "Комплексним планом протиепідемічних заходів по профілактиці грипу та гострих респіраторних захворювань по Корюківському районі на 2010/2011рр.” для чого:

- перевести ЛПЗ району на семиденний робочий тиждень;

- забезпечити організацію заходів, направлених на профілактику грипу та ГРВІ серед дітей: в дитячих колективах, навчальних закладах (поточна дезінфекція) ;

- ввести масковий режим в ЛПЗ, ДДЗ, закладах торгівлі, громадського харчування , зв’язку, транспорту та інших громадських установах.

Термін: з 21.12.2010 року

3. Дозволяти проведення новорічних ранків, свят для дітей в дитячих дошкільних і шкільних закладах при умові поодиноких випадків захворювань грипом, ГРВІ ( не більше 30%) серед дітей.

   Термін: впродовж спалаху

4. Головному державному санітарному лікарю Шумському В.Л. продовжити  контроль за станом захворюваності на грип та ГРВІ, забезпечити контроль виконання "Комплексного плану протиепідемічних заходів по профілактиці грипу та гострих респіраторних захворювань по Корюківському районі на 2010/2011рр.”.

Термін: впродовж спалаху

Голова комісії:     Малиш Р.М.

 Секретар:            Терещенко С.В.

Телефон гарячої лінії райсанепідстанції        3-42-12
 
 
 
 
На сьогоднішній день в нашому районі
рівень захворюваності на гострі респіраторно-вірусні інфекції перевищує епідпоріг на 37,5%, або в 1,37 рази. Грипу в районі ще не реєстрували. Значна кількість захворівших діти – 65,7%, проте в організованих колективах процент захворюваності менше 30%. На сьогодні всі школи та ДНЗ функціонують. З 21 грудня поточного року, враховуючи показники та динаміку захворюваності на грип та ГРВІ рішенням державної протиепідемічної комісії від 20 грудня 2010року вводяться в дію протиепідемічні заходи, що передбачені «Комплексним планом протиепідемічних заходів по профілактиці грипу та гострих респіраторних захворювань по Корюківському району на 2010-2011рр.» для чого: - лікувально-профілактичним закладам району забезпечити надання медичної допомоги хворим на грип та ГРВІ кожного дня, включаючи вихідні дні. - забезпечити організацію заходів, направлених на профілактику грипу та ГРВІ серед дітей: в дитячих колективах, навчальних закладах ( дезінфекція, дотримання правил особистої гігієни, створення комфортного мікроклімату). - ввести масковий режим в ЛПЗ, ДНЗ, закладах торгівлі, громадського харчування, транспорту та інших громадських установах – з 21.12.2010р. - дозволяти проведення новорічних ранків, свят для дітей в ДНЗ та школах при умові поодиноких випадків захворювань грипом ,ГРВІ ( не більше 30%) серед дітей. Детальна інформація розміщена на сайті А´лянс 3000, на сторінці Корюківська рай СЕС, телефон гарячої лінії 3-42-12. Найбільш дієвим засобом профілактики проти грипу є вакцинація. На сьогоднішній день в районі щеплено 682 людини. В ЦРЛ в наявності є безкоштовно вакцина грипол - нео, виробництва Росія. Всі бажаючі можуть щепитися: дорослі - в кабінеті щеплень поліклініки, діти - в дитячій консультації. Якщо ж ви все таки захворіли на грип та ГРВІ, забезпечте собі постільний режим, лікаря викликайте додому, виділіть окремий посуд, білизну. Ізолюйте співмешканців від контакту з хворими, захищайте себе марлевими масками, провітрюйте приміщення, проводьте вологе прибирання і перебіг хвороби буде не важким та без ускладнень.
Бажаю Вам здоров´я.
Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.