Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Чернігівська обласна козацька Рада


 

12 лютого 2011 року в обласному центрі відбувся перший етап Першої Великої Козацької Ради всіх козацьких товариств, зареєстрованих на території Чернігівської області, на якій утворена Чернігівська обласна козацька Рада в складі всіх козацьких товариств області за винятком Чернігівського обласного осередку Війська Запорізького (керівник Мацерук  Л.Т.). В Раді взяли участь отамани 47 козацьких товариств Сіверщини і навіть козаки зі Львова.

Чернігівська обласна козацька Рада є незалежним консультативно-дорадчим органом всіх козацьких формувань, які діють на території Чернігівсько-Сіверського краю і створена для координації діяльності всіх козацьких товариств області.

Чернігівські козаки не заплющують очі, б’ючи себе в груди і запевняючи у щирості свого патріотизму. Козаки вирішили, годі дурити себе сподіваннями, буцімто хтось подбає про них і поверне  життя на краще. Лише знання, вміння та козацька наполегливість допоможе козакам утвердити світле майбутнє в Україні.

Прагнення найбільш активних отаманів Чернігівщини та їх однодумців до активізації захисту інтересів українського народу, відродження традиційних принципів народовладдя, що панували в Козацькій Республіці, спонукали шукати шляхи об’єднання численних козацьких товариств нашого краю.

З прикрістю мусимо констатувати, що на сьогодні (на двадцятому році Незалежності України) немає жодної політичної сили, яка гідно захищає етнічні інтереси українського народу. Такою народною силою має постати козацька громада, як традиційна опора українського суспільства.

Найбільш конструктивно виступили на Раді: справжній Козак - Господар «Соколиного хутора», що на Ічнянщині,  Микола Череп, Отаман окремого Прилуцького козацького полку Олег Дурбалов, Головний Отаманом Корюківської Козачої Січі Вільного козацтва Анатолій Коротков, бойовий генерал Анатолій Собора. Мали слово на Раді також депутат Чернігівської обласної ради Юрій Богомолець та Верховний отаман Соборного Гетьманського козацтва Олександр Костюк.

        Виконавчим органом Ради стала Рада Отаманів в складі отаманів (голів) зареєстрованих згідно чинного законодавства козацьких товариств.

Головою Ради обрано депутата Деснянської районної в м. Чернігові ради, отамана Чернігівського обласного козацького товариства ВГО Українське реєстрове козацтво генерал-майора УРК Мужук О.І, на нього покладено обов’язки представляти Чернігівське козацтво в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Відтак, нове покоління об’єднаного чернігівського козацтва, як оновлена патріотична верства етнічного українського суспільства, зрощена на засадах істинної демократії, не заангажована чужою ідеологією та політичною демагогією, має подбати про відродження і процвітання Чернігово-Сіверського краю і передати його прийдешнім поколінням як найцінніший скарб, омріяний тисячами знедолених поколінь.

Другий етап Першої Великої Козацької Ради козацьких товариств області заплановано на 12 березня, на якому буде прийнято Положення про Раду та підписано Меморандум про об’єднання.

 12 числа місяця лютого 2011 року від Різдва Христового на раді був, бачив, почуте записав писар Григорій Письменний.

Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.