Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Стрілки перевели, а чи не загубиться «зайва» година?
 Як ви вже знаєте, 27 жовтня о 4-й ранку стрілки годинника було переведено на одну годину назад. Перехід на зимовий і літній час відбувся відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 р. № 509 "Про порядок обчислення часу на території України". Незважаючи на те, що українці отримали додаткову годину, яку втратили в березні, фахівці з охорони здоров'я запевняють, що перехід на зимовий час може негативно позначитися на фізичному й психологічному стані людей. У першу чергу через те, що за один вихідний адаптуватися до нового режиму складно. Що ж тоді казати про тих, хто працював у ніч з 26-го на 27-е жовтня? З декількома такими працівниками мені вдалося поспілкуватися…
– Та особливо я й не відчув тієї зайвої години, - відповів на мою цікавість інженер електрозв’язку цеху телекомунікаційних послуг № 4 (м.Корюківка) Чернігівської філії ПАТ Укртелеком Олександр Кравченко, який відчергував зміну у ту ніч на годину довше, ніж зазвичай. – Був зосереджений на роботі, то й не помітив, як час промайнув.
Аналогічно на це ж питання відповіли й кілька працівників ПАТ "Слов'янські шпалери - КФТП", що поверталися додому з нічної зміни.
– Якщо по-справжньому зайнятий роботою, то плину часу не помічаєш! – кажуть.
На запитання ж про те, чи буде врахована та «зайва» година в облік робочого часу і чи буде за неї додатково доплачено до заробітної плати (у постанові Кабінету міністрів про це не сказано), жоден з моїх співрозмовників відповісти не зміг.
- Буде, мабуть… Та бухгалтерія ж все знає! - відмахнулися, сміючись.
 Керівництво цеху телекомунікаційних послуг № 4 коментувати будь-що без дозволу «вищого керівництва» відмовилося, а от директор з персоналу ПАТ "Слов'янські шпалери - КФТП" Олександр Науменко інформацію з приводу такої ситуації надав залюбки.
– Звичайно, що кожному з працівників, які працювали в ту ніч, оплата нарахується за фактично відпрацьований час з урахуванням підсумованого обліку робочого часу з початку року. За цим прослідкують майстри цехів, - запевнив Олександр Володимирович. - Відповідно й до заробітної платні буде додано певну суму. Ті ж, хто працює на умовах відрядної зарплати, також отримають більше. Бо відрядна (рос.- сдельная) оплата праці – це форма оплати праці найманого працівника, при якій заробіток залежить від кількості вироблених їм одиниць продукції або виконаного обсягу робіт з урахуванням їх якості, складності та умов праці. Тому вони, звичайно, й виробили більше нашої продукції, адже ж працювали на одну годину довше! Думаю, жоден з наших робітників не засмутиться з того приводу, що він «перепрацював» на годину більше.
Що ж, висновки робимо самі: можливо навесні, коли годинникову стрілку переводили на одну годину вперед, то в людей і могли з'являтися проблеми зі сном та відчуття надмірної втоми, бо тоді ж треба було вставати раніше звичного часу. А нещодавній перехід на зимовий час відбувся майже непоміченим. Дехто завдяки цьому зміг трохи підзаробити, дехто ж – просто виспатися…
Слід також зазначити, що не переводять час в Азії, зокрема в таких країнах, як Індія, Японія, Сінгапур, Росія і… вже навіть Бєларусь приєдналася до цього списку. В Україні ж кілька разів пробували відмінити перехід то з літнього на зимовий час, то з зимового на літній. Може й ми 27 жовтня це вже востаннє зробили?
 
 
Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.