Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Корюківський гурток різьблення по дереву 

 
Різьблення по дереву — один із видів національного мистецтва українського народу, який надзвичайно популярний і в Корюківці. Цим мистецтвом  із захопленням займається багато корюківських школярів, які відвідують гурток декоративно-прикладного мистецтва.

Корюківський гурток різьблення по дереву має вже більше, ніж 20-літню історію. Увесь цей час беззмінним керівником і духовним наставником юних різьбярів є Леонід Петрович Ковальчук — людина з щирою душею і золотими руками. "Школу Ковальчука" пройшли сотні юних корюківчан. Окремі з них стали продовжувачами справи свого педагога, інші — займаються улюбленою справою для себе. Керівник гуртка розвиває в дітях здібності до конструювання, уміння бачити й розуміти красу, вчить своїх вихованців творчо мислити, працювати в колективі, творчо виконувати будь-яку суспільно-корисну роботу, формує художній смак.   Створюючи різьблені композиції, гуртківці засвоюють професійні прийоми обробки деревини, практично знайомляться з фізичними й декоративними властивостями найбільш поширених порід, набувають знань в області узагальнення видимих предметів і явищ, втілюючи їх в декоративні форми та образи. 

Леонід Петрович пишається своїми випускниками : братами Данилом і Кирилом Земськовими, Григорієм Олійником, Олегом Андрієнком, Приходьком Костянтином. «Різьбярами зі стажем» може він назвати й Ремесника Святослава, Хобел Сергія, Пилипенка Євгена, Кулько Вадима, Рябця Артема — відвідують вони гурток не перший рік, тому й  їхні роботи милують око досконалістю виконання, вражають своєю довершеністю. Але хлопці не зупиняються на досягнутому, підвищують свою майстерність під керівництвом мудрого наставника. Не відстають від них і молодші гуртківці — Кожедуб Сергій, Олійник Тимофій, Мороз Денис, Уткін Владислав, Стельмах Данило, Маховик Сергій, які також подають великі надії. Принагідно хочеться зазначити, що у гуртка  різьблення по дереву гостинно відчинені двері для всіх творчих і обдарованих дітей, що хочуть навчитися творити красу своїми руками...

Перегляньте фотографії
гуртківців і їх роботи
Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.