Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Про заборону випалювання рослинності

або її залишків та забезпечення

протипожежних вимог на території

лісового фонду в Корюківському районі


 

З метою забезпечення належного протипожежного захисту лісів району від пожеж, відповідно до ст. 19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»,  ст. 31 Лісового кодексу України, розпорядження голови облдержадміністрації від 21 березня 2011 року № 89 «Про заборону випалювання рослинності або її залишків та забезпечення протипожежних вимог на території лісового фонду в області»:

1. Головам територіальних громад, державному підприємству «Корюківське лісове господарство», державному підприємству «Холминське лісове господарство»,  районному  комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству  «Корюківкаліс», ВСК ім. Горького, ПСП «Злагода», СТОВ «Дружба», ПСП «Рекорд», ПСП «Полісся», ПОСП «Мрія», ПСП «Червоний маяк», ПСП «Колос»,  управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації протягом пожеженебезпечного періоду заборонити випалювання рослинності або її залишків на сільгоспугіддях та в смугах відводу автошляхів, залізниць та забезпечити дотримання протипожежних вимог на території лісового фонду в Корюківському районі.

1.1. У період  високого і надзвичайно високого класу пожежної небезпеки заборонити відвідування населенням хвойних молодняків, небезпечних у пожежному відношенні лісів, в’їзд до них транспортних засобів, крім службової і спеціальної лісогосподарської техніки.

2. Державному підприємству  «Корюківське лісове господарство»,  державному підприємству «Холминське лісове господарство»,  районному  комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству  «Корюківкаліс», ВСК ім. Горького, ПСП «Злагода», СТОВ «Дружба»,           ПСП «Рекорд», ПСП «Полісся», ПОСП «Мрія», ПСП «Червоний маяк»,      ПСП «Колос»,  управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

2.1. Забезпечити    поновлення    і     збільшення     технічних      засобів пожежегасіння, особливо пожежних автомобілів   до   встановлених     норм   і потреби.

2.2. Забезпечити виконання в установлені терміни комплексних планів заходів щодо забезпечення захисту лісів від пожеж у 2011 році на території Корюківського району.

3. Корюківському районному відділу управління Міністерства внутрішніх справ  України в Чернігівській області (Коноваленко В.І.) вжити заходів щодо поліпшення розкриття причин виникнення лісових пожеж та випадків випалювання рослинності та її залишків, розшуку винних осіб і притягнення їх до відповідальності.

4. Державному підприємству  «Корюківське лісове господарство»,  державному підприємству  «Холминське лісове господарство»,  районному  комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству  «Корюківкаліс», ВСК ім. Горького, ПСП «Злагода», СТОВ «Дружба»,           ПСП «Рекорд», ПСП «Полісся», ПОСП «Мрія», ПСП «Червоний маяк»,      ПСП «Колос» у межах своїх повноважень посилити контроль за дотриманням протипожежних вимог у лісах, на сільгоспугіддях, у смугах відводу автомобільних і залізничних доріг району.

5. Районному відділу  управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області (Мотчаний О.І.)  поновити Інструкцію про порядок взаємодії підрозділів відомчої пожежної охорони державного підприємства   «Корюківське лісове господарство», державного підприємства «Холминське лісове господарство»,  районного  комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства  «Корюківкаліс» і підрозділів управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області під час гасіння лісових пожеж.

6. Про виконання розпорядження інформувати відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації до 20 червня 2011 року.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження  голови райдержадміністрації  від 23 квітня 2010 року № 123 «Про  заборону  випалювання рослинності або її залишків та забезпечення протипожежних вимог на території лісового фонду в Корюківському районі».

8.  Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Бузака І.І.

 

 

Голова районної

державної адміністрації  -     О.В.Довгаль

 

«ЛІС - НАШЕ БАГАТСТВО. БЕРЕЖІТЬ ЛІС ВІД ПОЖЕЖ!» -
це гасло відоме всім з дитинства. Але, рік у рік із початком сонячних спекотних днів спалахують лісові пожежі.

Немає кращого за ліс місця для відпочинку з його красою та величчю, але люди часто не усвідомлюють значення лісів для здоров'я. Щорічно спостерігається збільшення кількості лісових пожеж у період свят і вихідних днів, коли велика кількість громадян відправляється в ліс на пікніки. Нерідко народні гуляння у лісі закінчуються лихом для природи та величезною проблемою для лісівників. Причинами виникнення пожеж в лісі, У більшості випадків, є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: не загашені під час пікніків багаття, кинуті в підсохлу траву не загашені недопалки, а також дитячі витівки з вогнем. Пожежа здатна перетворити мальовничі місця відпочинку в говільники з обвугленими стовбурами. Те, що створювалось лісівниками і природою протягом багатьох років може миттєво загинути від вогню. Для того, щоб попередити пожежу в лісі, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки в лісі:

- У пожежонебезпечний період не запалюйте багаття в хвойних лісах, на ділянках ушкодженого лісу, у місцях з підсохлою травою, а також під кронами дерев;

- Перед відходом з лісу багаття повинно ретельно засипане землею або залите водою до повного припинення тління;

- Не засмічуйте ліс побутовими відходами, не влаштовуйте з лісу смітник. За порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. Пам'ятайте! Не погашені багаття, сірники, недопалки - головні вороги лісу !

Лісова пожежа - це суворе явище. Якщо зневажати протипожежними правилами, якщо безтурботно ставитися до вогню, то кількість пожеж буде зростати. Гасити їх буде складніше, Зі звичайного явища пожежа може вирости в стихійне лихо. Це завдасть великої шкоди не тільки народному господарству, але й екології.

Будьте обережні з вогнем у лісі!

Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.