Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ –
це реальність !

 

Верховною Радою України 2 грудня 2010 року прийнято та 3 грудня 2010 року підписано Президентом України Януковичем В.Ф. Податковий кодекс України, яким передбачається реформування податкової системи, в тому числі і податку на додану вартість.
Передбачені в Кодексі норми дають можливість поліпшити адміністрування податку, в тому числі при здійсненні камеральних перевірок та одночасно удосконалити процедуру відшкодування податку на додану вартість, так згідно із Кодексом передбачається процедура автоматичного бюджетного відшкодування податку (пункт 200.18) і критерії відбору компаній для його отримання (пункт 200.19).
Порядок визначення відповідності платника податку критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість затверджено наказом ДПА України від 25.01.2011 № 42, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.01.2011 року за № 136/18874.
Порядок розроблено на виконання вимог Податкового кодексу України та з метою забезпечення відкритості процесу відбору підприємств для бюджетного відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі, зокрема шляхом надання платникам податку обґрунтованих пояснень причин не включення до переліку платників, які мають право на таке відшкодування.
Запровадження автоматичної системи відшкодування податку на додану вартість - здійснення централізованого відбору декларацій платників для автоматичного відшкодування, яке передбачає скорочення:
до 20 днів (замість 30) - строків проведення перевірки (від граничного терміну подання декларації)
до 3-х робочих днів (замість 5):
-    строків направлення висновків Казначейству;
-    стоків перерахування Казначейством коштів на рахунок платника.
Увага при відборі платників закцентована на :
стані платника в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб;
операціях, до яких застосовується нульова ставка;
сумі розбіжностей між податковим кредитом та податковими зобов'язаннями контрагентів платника;
рівні заробітної плати;
чисельності працівників;
виробничих потужностях підприємства;
наявності податкового боргу.
Критерії оцінки платника, відповідність яким надає такому платнику податку право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування сум ПДВ, побудовані на аналізі даних його звітних показників та наявної податкової інформації.
Визначення відповідності платника податку зазначеним критеріям проводиться в автоматизованому режимі протягом 15 календарних днів після кожного граничного терміну подачі звітності. Отже, за підсумками кожного окремого звітного періоду перелік платників, які відповідають критеріям та надають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування сум ПДВ, може змінюватись.
Таким чином, встановлені критерії можна вважати своєрідними „правилами”. І сам факт їх встановлення дає можливість платнику планувати свою діяльність з метою досягнення відповідності зазначеним критеріям.
Податкова служба сьогодні зацікавлена в тому, щоб якомога більше експортерів отримували відшкодування ПДВ в автоматичному режимі.
Вирішення питання своєчасного відшкодування податку на додану вартість, яке напряму залежить від удосконалення процедур адміністрування податку, – одне із пріоритетних напрямів роботи органів податкової служби у 2011 р

Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.