Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося? 

Нові електронні сервіси для платників податків

 

ДПА України створено єдиний веб-портал органів ДПС та електронні сервіси для платників податків, що функціонують на веб-сайті ДПА України (www.sta.qov.ua). 

Зокрема, з метою однозначного трактування норм та положень податкового законодавства та для зручності платникам податків створено «Єдину базу податкових знань». 

            Сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» допоможе  оцінити податкові ризики діяльності з Вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, є інструментом для мінімізації податків („податкова яма”) чи учасником схем оптимізації бюджетних платежів тощо.

            Державна податкова адміністрація України постійно удосконалює та спрощує порядок переходу на електронну звітність. А саме, з метою створення сприятливих умов, а також заощадження часу платників податків, який витрачається на укладання договорів, нещодавно запроваджено новий сервіс для дистанційного укладання договорів щодо подання звітності засобами E-mail. Зазначений сервіс реалізовано через WEB-інтерфейс «Інформаційного порталу органів ДПС України» в режимі «Договори про визнання електронних документів».

            За допомогою сервісу «Черговий по країні» ви маєте змогу поставити запитання податківцям та оперативно отримати кваліфіковані відповіді.  Для платників податків цей проект є систематизованим механізмом постійного спілкування з фахівцями регіональних органів ДПС у плановому форматі.

             Платники податків мають змогу зареєструватися на форумі та висловити свої думки, зауваження та пропозиції як щодо роботи податкової служби, так і щодо практичного застосування норм Податкового кодексу.

             На веб-сайті ДПА України платники податків мають змогу ознайомитись з головними подіями, що проходили як в ДПА України , так і на рівні регіонів.

             Через веб-сайт платники податків мають змогу користуватися Податковим кодексом України, а також знайомитись з роз’ясненнями  та коментарями ДПА України, оперативно знайти номери рахунків для перерахування податків, зборів та неподаткових платежів, ознайомитись з рішеннями місцевих  рад щодо розмірів ставок та порядку справляння місцевих податків та зборів.

Звертаємо вашу увагу, що з інформацією щодо оподаткування можна ознайомитися в податкових інспекціях за місцем проживання та на веб-сайті ДПА в області: www.dpa-ch.org.ua. Слід зазначити, що банери  ДПА в Чернігівській області розміщено на веб - сайтах Корюківської РДА, районної газети „Маяк” та КРМГО „Альянс 3000”. Скористайтеся послугами нових електронних сервісів!

Отже,  шановні платники податків, скористайтесь можливістю спростити своє життя та спланувати свій робочий час за допомогою електронних сервісів, що функціонують на веб-сайті ДПА України (www.sta.qov.ua). 

            Крім того, телефонуйте  на номер 0-800-501-007 зі стаціонарних телефонів та отримуйте безкоштовні консультації з податкового законодавства в Інформаційно-довідковому департаменті державноїподаткової служби України. Також ви маєте можливість отримати консультацію електронною поштою (e-mail: idd@sta.gov.ua)


                                    ДПІ у Корюківському районі 


Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.