Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Пройшов тренінг для молодих активістів за методикою Форум-театру
(Фонду Фрідріха Еберта)

В рамках проекту по активізації участі молоді у наступних парламентських виборах, представництво Фонду Фрідріха Еберта в Україні організовувала  5-денний тренінг для молодих активістів за методикою Форум-театру, що відбувся з 28.11.11 по 2.12.11 у готельному  комплексі «Хвиля» (Київська обл.).
На конкурсній основі була сформована група учасників в кількості 30 осіб.Під час тренінгу учасники дізналися історію, філософію, методику  форум-театра  або «Театр пригнічених»- що це ненасильницький естетичний рух, який шукає миру і закликає людей до активної дії. На сьогодні ця форма використовується приблизно в половині країн світу як засіб зробити суспільство щасливішим; як можливість змінити обставин, що спричиняють нещастя та біль, а також посилити те, що приносить мир і злагоду; як знаряддя для досягнення економічної та соціальної справедливості, що є основою справжньої демократії.         Форум-театр - методика інтерактивної роботи, направлена на вирішення соціальних проблем. Темами вистав форум-театру можуть бути найрізноманітніші проблеми суспільства: стосунки в сім’ї  чи на роботі, між людьми різних націй, культур чи релігій, тощо. Про те головною темою вистав форум-театру є ситуація пригнічення та насильство в його різноманітних проявах, тому форум-театр називається «Театром пригнічених».

Пригнічені -  це ті люди або групи, які в певному аспекті – статевому,національному,економічному, соціальному, культурному , політичному чи в чомусь іншому позбавлені свого права на діалог і повагу до себе, на участь в людському суспільстві на рівноправних засадах тощо.

Суть методики форуму-театру – це пошук в рамках запропонованого спектаклю разом з учасниками і учасницями шляхів вирішення проблеми.

Форум-театр впливає на емоційний інтелект людини, формуючи творчий підхід до позитивного вирішення проблеми.

            Учасники обговорювали теми перфомансу: активізація участі молоді у волевиявленні, реальні приклади причин участі/неучасті у голосуванні з власного досвіду. Дуже плідно кипіла робота в командах по виробленню ключового повідомлення перфоменсу, розроблялась узагальнення наробок  щодо проблематики. Проводився розподіл сцен та ролей, репетиції окремих сцен, підведення підсумків. А наприкінці заходу, зведення сцен і… генеральна репетиція кожної команди!

________________
інші проекти фонду:
Політично активна молодь будує соціально справедливе місто

Побудова соціально справедливого міста: обмін інструментами та планування наступного етапу


Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.