Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Вибір майбутньої професії

Вибір майбутньої професії – це важливе рішення в житті кожної людини. Правильно визначитися у виборі подальшої професії – означає знайти таку, яка відповідала б інтересам, нахилам, здібностям і фізичним даним людини.

Не секрет, що чимало юнаків, реалізуючи дитячі мрії, у яких вони бачили себе Джеймсами Бондами, мріють стати сильними, розвинути своє логічне мислення, удосконалити себе фізично й духовно.

Тож яким чином можна перетворити мрію дитинства на реальність? У яких навчальних закладах готують співробітників спецслужб?

Підготовку співробітників для вітчизняної спецслужби здійснюють Національна академія СБУ у м. Києві та Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного університету „Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого” у м. Харкові.

Отримавши вищу освіту в цих закладах, випускники можуть працювати на оперативних та слідчих посадах. Варто зазначити, що фінансування навчання фахівців у цих вишах здійснюється за рахунок видатків державного бюджету.

Після закінчення навчального закладу випускникам присвоюють військове звання – лейтенант. Для проходження військової служби вони направляються до структурних підрозділів та регіональних органів СБ України.

На навчання до вищих навчальних закладів (ВВНЗ) СБУ запрошуються юнаки та дівчата віком від 17 до 21 року, з повною загальною середньою освітою, випускники навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації, військовослужбовці строкової служби або особи (віком від 18 до 23 років), які мають досвід, із стажем роботи в установах, на підприємствах та в організаціях.

Набір абітурієнтів здійснюється на дві спеціальності. Це правознавство та філологія.

Кандидати на навчання мають бути високо ерудовані, володіти високим рівнем знань з профільних предметів, фізично загартовані, з відповідним станом здоров’я.

Вступники надають сертифікати з таких предметів: українська мова та література, історія України, іноземна мова. Також їм необхідно буде скласти залік з фізичної культури.

Зарахування до ВВНЗ здійснюється за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, прохідний бал яких має бути не нижче 170.

Більш детальну інформацію з приводу прийому до ВВНЗ можна отримати, звернувшись за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 28 або за номером телефону в Чернігові – 655-425.

 

 

Також правила прийому до вишів розміщені на офіційних сайтах навчальних закладів: Національна академія СБ України -  http.academy.ssu.gov.ua, Інститут підготовки юридичних кадрів м. Харкові – http.jur.my.maxnet.ua

 

Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.