Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Завершення будівництва підвідного водогонуПочинаючи з квітня місяця 2006 року Корюківська міська рада, її виконавчий комітет, міський голова визначили основним завданням покращення життя жителів міста.
На той час газифікація міста складала близько 28%, а водопровідною водою місто було забезпечено ще менше, із 100 км. доріг тільки 32 км. складали дороги з твердим покриттям, місто практично не освітлювалось, центральне міське кладовище вичерпало свій ресурс і людей практично хоронити нема де.
Вирішення цих та інших проблем повинно було значно покращити життєвий рівень мешканців міста.
Незважаючи на кризові 2008-2009 роки міською радою проводилась планомірна робота по благоустрою нашого міста і станом на кінець 2009 року  всі вулиці міста були газифіковані, поновлено освітлення міста, проведена реконструкція та будівництво тротуарів, розпочаті проектно – вишукувальні  роботи по будівництву кладовища, які на даний час завершені, але без центрального водогону залишився мікрорайон Олексіївка, де проживає більше 3-х тис. жителів міста. Тому міською радою було прийнято рішення про будівництво підвідного водогону до цього мікрорайону.


 Складність виконання робіт з будівництва водопроводу була не тільки у відсутності коштів на будівництво, а в першу чергу у проектуванні і проведенні будівельних робіт, оскільки водопровід необхідно прокласти по болоту, пройти місцеву річку, та саме складне пробурити прокол під чотириколійним залізничним полотном.
Проектування та погодження виконання будівельних робіт зайняло майже два роки. Доречно відмітити, що тільки погодження з залізницею коштувало для міської ради більше 20 тис. гривень. Складність проведення проектних, вишукувальних та погоджувальних робіт полягає в значній забюрократизованості, до прикладу: необхідно було зібрати 17 підписів представників різних служб залізниці, починаючи з Щорса, Бахмача, Конотопа і завершуючи столицею нашої держави.
Однак все це залишилось позаду.
14 грудня поточного року затверджена декларація про готовність об’єкта – будівництво водогону по вул. З.Космодем`янської, Вокзальна, Дудко м.Корюківка до експлуатації. Протяжність об’єкта будівництва - 753 м., кошторисна вартість - більше 756 тис. гривень.
Проектні роботи здійснювало дочірнє підприємство «Водземпроект публічного акціонерного товариства «Чернігівський проектно-вишукувальний інститут «Чернігівводпроект», а основні будівельні роботи – комунальне підприємство «Корюківкаводоканал» Корюківської міської ради, керівник підприємства Галущенко С.В.
Необхідно відмітити самовіддану працю колективу робітників комунального підприємства «Корюківкаводоканал», які на складних болотистих землях місцями вручну прокопували траншею, щоб покласти труби.


Великі слова вдячності необхідно сказати на адресу працівників ТОВ «Будівельник-3» м. Вінниці, які здійснювали горизонтальне буріння під залізничними коліями. Як відмітив заступник начальника товариства Олійник В.П., такого складного будівництва підприємство ще не виконувало, але не зважаючи на труднощі горизонтального буріння свердловина була пробурена.
Завершення будівництва підвідного водогону дасть можливість  жителям мікрорайону Олексіївка з наступного 2012 року будувати вуличні водогони і отримати якісну питну воду, а жителі вул. Дудко, пров. Дудко, вул. Зеленої, Мічуріна вже переключені з фабричного на новий міський водогін. До цього часу ці вулиці забезпечувались водою із свердловини фабрики технічних паперів, яку практично вживати було неможливо.
З нового року комунальним підприємством «Корюківкаводоканал» при підтримці Корюківської міської ради будуть розпочаті проектно-вишукувальні роботи на будівництво вуличної мережі водогону по мікрорайону. Але, що стосується будівництва вуличних водогонів то у вирішенні цього питання міська рада сподівається на розуміння та підтримку підприємств, організації та установ, жителів мікрорайону, оскільки без взаємної підтримки, будівництво водогонів по цих вулицях тільки за кошти місцевого бюджету буде проблематичним.
Корюківська міська рада від імені жителів міської громади дякує всім працівникам підприємств та установ, які своєю працею підготували належний подарунок громаді до Новорічних свят.Форма входу
Календар
«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.