Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?З 1 січня 2012 року коло платників податків,

які зобов'язані реєструвати податкові накладні в

Єдиному реєстрі податкових накладних побільшає.


 

З 1 січня 2012 року, відповідно до пункту 11 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України, обов'язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають податкові накладні, у яких сума податку на додану вартість становить понад 10 тисяч гривень, а також, податкові накладні, виписані при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України не залежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.

Таким чином, коло платників податків - продавців, які зобов'язані реєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних, у 2012 році значно збільшиться. Це є вагомим аргументом переходу на подання звітності в електронному вигляді для платників податку на додану вартість, оскільки для здійснення цієї процедури необхідно виконати ті ж вимоги, що і для подання звітності в електронному вигляді. Таким платникам податків потрібно заключити договір в податковій інспекції про визнання електронних документів, мати спеціалізоване програмне забезпечення, засіб криптографічного захисту інформації та чинні посилені сертифікати відкритих ключів.

Подання звітності в електронному вигляді має багато переваг для платників податків – економія робочого часу та коштів на придбання бланків, гарантоване оперативне відстеження змін до форм звітності, і не тільки податкової, арифметичний контроль за показниками декларації, безпаперова технологія подання звітності, уникнення витрат часу на черги при поданні звітності, надходження підтвердження прийняття звітності, оперативність обробки податкової звітності, суттєве скорочення часу на проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ та забезпечення своєчасного відшкодування.

Не зволікайте, звертайтеся до ДПІ у Корюківському районі та укладайте договори про визнання електронних документів і подавайте звітність в електронній формі. Не дочікуйтесь того моменту, коли реєстрація вищеперелічених податкових накладних в "Єдиному реєстрі" буде обов'язковою, оскільки підготовка до укладення такого договору потребує деякого часу.

Шановні платники податків! Цінуйте свій робочий час!

 

ДПІ у Корюківському районі

Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.