Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?До уваги випускників сільських  шкіл 2012  року!


Сільська молодь, яка бажає в поточному році вступити до вищих навчальних закладів І, ІІ, ІІІ, ІV рівнів акредитації аграрного напрямку та бажає взяти цільове направлення на навчання за державним замовленням повинні зареєструватись в управлінні агропромислового розвитку Корюківської райдержадміністрації до 1 червня 2012 року, або перезвонити за телефоном 2-27-31.

Перелік вищих навчальних закладів аграрного напрямку:

Білоцерківський національний аграрний університет: ветеринарна медицина; лісове і садово паркове господарство; технологія виробництва і переробки продукції тваринництва; агрономія; економіка підприємств.

Національний університет біоресурсів і природокористування України: агрономія, зоотехнія, ветеринарія; енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі; геодезія, картографія та землеустрій; харчові технології та інженерія; машинобудування, комп’ютерні науки; облік і аудит; фінанси та кредит; економіка підприємства; будівництво;

Сумський НАУ:агрономія, ветеринарія; геодезія, картографія та землеустрій; право; облік і аудит; фінанси та кредит.

Харьківський національний технологічний університет сільського господарства: процеси машини та обладнання АПВ, енергетика та електротехнічні системи в АПК;  облік і аудит.

Харьківський національний аграрний університет: економіка підприємства; фінанси і кредит; геодезія, картографія та землеустрій; лісове і садово – паркове господарство.

Харківська державна зооветеринарна академія:Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва; ветеринарна медицина; менеджмент; лісове і паркове господарство.

Київський національний економічний університет ім.Вадима Гетьмана: економіка підприємства; облік і аудит.
Відокремлений підрозділ національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут» Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва; енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі; менеджмент; облік і аудит.

Козелецький технікум ветеринарної медицини: ветеринарія

Остерський коледж будівництва  та дизайну: будівництво та експлуатація будівель та споруд; розробка програмного забезпечення.

Борзнянський державний сільськогосподарський технікум: організація ведення фермерського господарства; бджільництво; зберігання, консервування та переробка плодів та овочів;
бухгалтерський облік; виробництво і переробка продукції рослинництва.

Бобровицький коледж економіки та менеджменту: виробництво і переробка продукції рослинництва; виробництво і переробка продукції тваринництва; організація виробництва; економіка підприємства; бухгалтерський облік; фінанси та кредит.

Прилуцький агротехнічний коледж: монтаж, обслуговування і  устаткування газопостачання, ремонт гідромеліоративних споруд; землевпорядкування; монтаж0 обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі.

Ніжинський технікум (ВП НУБіПУ «НАТІ»): експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва; монтаж обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі; обслуговування ком’ютерних систем і мереж, організація перевезень і управління на автотранспорті, монтаж обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва.

Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку:
Економіка підприємств, фінанси і кредит; бухгалтерський облік.

Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.