Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Нові можливості для місцевого самоврядування Чернігівщини –

через впровадження угоди мерів 

Делегація від Чернігівщини прийняла активну участь у роботі дводенної конференції «Впровадження Угоди мерів, як шлях до енергетичної безпеки України», яка проходила 15 - 16 травня в Черкасах. До участі були запрошені представники органів центральної виконавчої влади, донорських структур та міжнародних організацій, посольств, громадських організацій, міст-членів ЕМУ, а також провідні експерти та консультанти з України та закордону.

Чернігівщину представляли: Олександр Підгорний  - директор Центру «Доброчин»,Чернігів,  Олександр Буцко - заступник чернігівського  міського голови, міські голови -  Ігор Матюха, м. Корюківка, та Федір Фесюн,  м. Мена, а також Сергій Солошенко, директор КП «Архітектурно-будівельний центр» Чернігівської районної ради.

У відкритті конференції взяв участь Перший віце-прем’єр України Валерій Хорошковський. У своєму виступі він, зокрема, зазначив, що всі напрацювання та пропозиції, які пролунають на конференції у Черкасах, Уряд візьме до уваги.

Дуже важливим, на мій погляд, був виступ, Роберто Ло Чічеро Вайна, керівника проекту «Ініціатива енергозбереження в будівлях у країнах Східної Європи та Центральної Азії» (ESIB)  про роль кондомініумів в усуненні перешкод при запровадженні заходів щодо підвищення енергоефективності у житлових будинках. Свій досвід співпраці з ОСББ представив міський голова Черкас – Сергій Одарич. Він розповів, що у Черкасах уже 5 років діє програма підтримки мешканців будинків, де були утворені ОСББ. Цього року на цю програму передбачено 2 млн. грн. Якщо раніше співфінансування від мешканців і міського бюджету складало 50 на 50, то нині вже 40 на 60. Більшу частину оплачують саме мешканці. Міський голова зізнався, що навіть зменшення бюджетної частини не стримує ОСББ, адже заявок на фінансування значно більше, ніж  заплановано коштів. "Мені приємно, що минулого року кошти, отримані з програми підтримки ОСББ, були спрямовані на запровадження енергозберігаючих технологій у будинках. У будинках було проведено утеплення стін. Енергоаудит показав, що втрати тепла зменшилися до мінімуму", - зазначив Одарич.

В цілому організаторам вдалося загрузити роботою та корисною інформацією всіх  учасників конференції.

На переконання міського голови м. Черкас Сергія Одарича, для міста така конференція є особливо важливою: її унікальність полягає у тому, що в одному місці були зібрані, як науковці, міські голови, громадські лідери, так і представники уряду, різноманітних фінансових установ та закордонних інвесторів.

Олександр Підгорний

Центр «Доброчин»

Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.