Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?  Всеукраїнська конференція

по е-демократії
Проходить всеукраїнська конференція «Електронна демократія в Україні: регіональний вимір» в м. Чернігові. 

Відкриваючи конференцію, Наталія Дрозд, керівник Центру «Доброчин», зауважила, що тематика заходу є актуальною, адже вона піднімає таке важливе питання, як налагодження діалогу та партнерських відносин між владою та громадянами, зокрема, і в електронному просторі.

Про важливість розвитку демократії та громадського суспільства, діалогу між суспільством та владою, було зазначено у виступі Віктора Ляха, президента Фонду Східна Європа.  

Марина Ставнійчук, радник Президента України, звернулась до учасників конференції через офіційний лист, в якому зауважила, що подібні проекти дуже важливі і в запобіганні корупції, а також сприяють демократичних засад суспільства.

Валентин Мельничук, заступник голови Чернігівської обласної ради доповів про досягнення у сфері  взаємодії громадськості та влади.  Він зазначив, що « … в цьому році ми спільними зусиллями побудуємо вільне електронне середовище для двостороннього зв’язку депутатів та виборців».

З вітальним словом до учасників конференції також звернувся заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко. Аналізуючи регіональний аспект сприяння розвитку громадянського суспільства у Чернігівській області за два останні роки, він розповів про успішну практичну діяльність Громадської ради при обласній державній адміністрації.

Лаурі Лепік, Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні наголосив на важливості співпраці між Україною та Естонією, а також запропонував поділитись досвідом: «Ми готові ділитись досвідом Естонії та сприяти розвитку демократії в Україні, оскільки в нас вже давно працює система електронного парламенту». Він також зауважив, що йому подобається філософія держави Естонія: « … влада працює без посередників, а напряму з громадою». Посол також подякував Центру «Доброчин» за співпрацю та просування демократичних цінностей в Україні.

Вітання від міського голови та депутатського корпусу передав учасникам конференції Олег Шеремет, секретар Чернігівської міської ради.

Під час пленарних засідань учасники мали змогу ознайомитись, обговорити та обмінятись думками стосовно найкращого міжнародного, національного та регіонального досвіду е-врядування та е-демократії. Результати, які були представлені учасниками конференції, демонструють, що в Україні громадяни вже можуть використовувати наявні електронні платформи та ставати активними учасниками процесу формування політики, надавати зворотній зв‘язок та проявляти власну громадянську позицію.

Учасники  обговорили участь громадян у виробленні місцевої політики, а також дискутували з таких питань, як здатність технологій Інтернету бути знаряддям ефективного впливу на владу, та можливість рівноправного партнерства між владою та громадянами.  

 

Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.