Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?XII сесія Корюківської районної ради


22 червня 2012 року відбулася дванадцята сесія Корюківської районної ради. День проведення сесії співпав з Днем скорботи і вшануванням пам’яті жертв війни в Україні. Перед початком роботи депутати вшанували світлу пам'ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни хвилиною мовчання, після чого пленарне засідання було офіційно відкрито і депутати перейшли до затвердження порядку денного сесії та розгляду його питань.
 
Першим депутати розглянули та прийняли рішення «Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2012 року», заслухавши доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації Валентини Іванівни Єременко, яка проінформувала присутніх про основні показники виконання бюджету за І квартал поточного року.


 
Далі депутати прийняли рішення «Про забезпечення ефективного використання земельних ресурсів та удосконалення земельних відносин на території району». В доповіді заступника голови райдержадміністрації Наталії Михайлівни Демиденко зазначалось, що від характеру рівня ефективного використання землі залежить розвиток продуктивних сил, масштаби виробництва і матеріальне благополуччя району.
 
Пріоритетним напрямком в частині проведення земельної реформи на 2012 рік є складання схем землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання і охорони земель та розробка проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь. Окреме місце в формуванні ринкових відносин займає процес проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.
 
На пленарному засіданні звітували про свою роботу головний редактор районної газети «Маяк» Ірина Андріївна Гайова та директор радіоорганізації «Корюківське районне радіомовлення» Андрій Володимирович Навродський. Після звітів депутати прийняли відповідні рішення.
 
Ще депутати заслухали звіт голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології Григорія Григоровича Чорного про роботу комісії з початку шостого скликання. Звіт взято до відома.
 
З метою приведення нормативно-правових актів районної ради з питань управління об’єктами комунальної власності району у відповідність до вимог чинного законодавства, удосконалення існуючого порядку здійснення відповідних заходів з об’єктами права спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Корюківського району депутати затвердили два регуляторних акти: «Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Корюківського району» та «Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад міста, селища та сіл Корюківського району».


 
Також депутати затвердили в новій редакції Положення про помічника-консультанта депутата районної ради та внесли зміни до статутів: Холминського будинку творчості дітей та юнацтва Корюківської районної ради Чернігівської області і Корюківського районного комунального підприємства «Рампа».
 
Депутати районної ради розглянули та затвердили ще ряд важливих рішень без обговорення і одноголосно.
 
Після розгляду питань порядку денного голова районної ради Михайло Іванович Баклажко та голова районної державної адміністрації Олександр Васильович Довгаль вручили нагороду найактивнішому волонтеру за участь в Всеукраїнському місячнику «Спорт для всіх - спільна турбота» -- Сядринській територіальній громаді.


 
Потім голови районної ради та райдержадміністрації подякували депутатам за участь 12 червня 2012 року у ІІ обласній спартакіаді серед депутатів місцевих рад області і вручив Почесну грамоту депутату Мотчаному Олексію Олексійовичу за зайняте ІІІ місце в змаганнях з більярду. Повідомили присутніх, що Олексій Олексійович брав участь у Другій Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та депутатських збірних областей, яка відбулась 21-26 травня цього року у місті Алушта, де Чернігівська область зайняла почесне сьоме місце. Також вручили диплом Корюківській районній команді за зайняте друге місце в змаганнях з настільного тенісу.

Форма входу
Календар
«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.