Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...



Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0



Посміємося?



А ви садите цибулю на зиму?

Останнім часом вирощування озимої цибулі активно впроваджується на грядках багатьох корюківчан.  При вирощуванні цієї цибулі не потрібно винаходити ніяких додаткових хитрощів. Виконують ті ж самі роботи, що і при вирощуванні ярої ріпчастої цибулі (весною і рання зелень виросте, а пізніше й голівка зав’яжеться). Головне -- грядку перед посадкою заправити перепрілим гноєм, а для отримання гарного врожаю, потрібно не вирощувати три-чотири роки інші цибулеві сорти на тому місці. Найкращими попередниками для неї є зернові, ріпак, гірчиця, кукурудза, горох, томат, всі види капусти, огірок, морква. Висаджують цибулю у ряд впритул одна до одної і глибше, ніж навесні, — завглибшки 6-8 см.

Озиму цибулю можна вирощувати практично на будь-яких землях, оcкільки ця рослина невибаглива до грунтів. Наявність щільних і досить твердих лусочок є перевагою для використання в кулінарії і відмінною якістю для довгого і надійного зберігання. Головною перевагою озимої цибулі є її надзвичайно висока врожайність (40 кг з 1 посадженого кілограма) і відмінна стійкість до хвороб. Також вона чудово переносить зимові морози, навіть до 15 градусів без снігового покриву! Кращим температурним режимом для посадки є період коли температура повітря вдень коливається від 0 ͦ С до +5 ͦ С. Це свідчить про те, що температура грунту приблизно +3, +4 ͦ С. Значить саме час.  У нас це зазвичай відбувається в жовтні (інколи на початку листопада). Але, зрозуміло, потрібно стежити за прогнозом погоди. В принципі, кожен знає особливості клімату своєї місцевості.

З приходом весни доведеться  займатися знищенням бур’янів і розпушуванням міжрядь. Величезна роль належить саме розпушуванню. Завдяки цій дії прискорюється розвиток і зростання посівів…

Зберігання. Перед закладанням овоча на зберігання, цибулини досушують в сухих приміщеннях, де влаштовують протяг, укладаючи тонким шаром на дощаті щити або підвішуючи їх у зв'язках. Після цього цибулю сортують, очищають від коренів і сухого пера, залишаючи шийку довжиною 2 сантиметри.  Цибулини укладають у ящики, продезинфіковані вапном, висотою у 2 ряди і прибирають у сховище. Ящики встановлюють штабелем один на одного в сухому приміщенні з температурою повітря близько 0...+1ºС.

         До речі, якщо не обрізати перо, то можна буде плести гарні цибульні "коси" (за допомогою шпагату). Їх зберігають за тих же умов.

Гарного вам урожаю!  А якщо комусь треба посадковий матеріал, дзвоніть на моб: 0663734611 - поділюся!

******************

Форма входу
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
- Друзі -






















Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.