Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...



Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0



Посміємося?



Кандидати в депутати до Корюківської районної ради (част. 2):

Округ К-сть виборців Партія ПІБ Посада AI KEY
15 Б-Слобода 403 Аграрна Сита Юлія Михайлівна Начальник відділу культури і туризму Корюківської райдержадміністрації 18
15 Б-Слобода 403 Батьківщина Єрмоленко Юлія Миколаївна Фельдшер 44
15 Б-Слобода 403 Оппозиційний блок Борисенко Марина Миколаївна Директор 70
15 Б-Слобода 403 СОЛІДАРНІСТЬ Кугук Ірина Іванівна Головний бухгалтер 100
15 Б-Слобода 403 Наш Край Кубрак Микола Іванович Начальник дільниці 105
15 Б-Слобода 403 РП Ляшка Бівалькевич Олена Миколаївна вчитель 123
16 Бреч 287 УКРОП Мних Ігор Іванович Головний механік 32
16 Бреч 287 Батьківщина Коробко Сергій Вікторович Пенсіонер 52
16 Бреч 287 СОЛІДАРНІСТЬ Кононова Наталія Олексіївна Радник голови Наглядової ради ПАТ «КФТП Слов’янські шпалери» 96
16 Бреч 287 Наш Край Гудимов Олексій Миколайович Підсобний робітник 96
17 Буда 378 Аграрна Мартинович ВолодимирПетрович Пенсіонер 7
17 Буда 378 Батьківщина Биченко Ніна Євгеніївна Лісничий 37
17 Буда 378 СОЛІДАРНІСТЬ Кравченко Олег Михайлович Водій 98
17 Буда 378 Наш Край Кравченко Наталія Борисівна Заготівельник сировини і продукції 106
17 Буда 378 РП Ляшка Науменко Юлія Петрівна Юрист консулат 135
18 Домашлин 239 Аграрна Плющ Наталія Володимирівна Вчитель Корюківської ЗОШ №1 16
18 Домашлин 239 Батьківщина Мороз Володимир Іванович Головний лісничий 60
18 Домашлин 239 СОЛІДАРНІСТЬ Абинашний В’ячеслав Іванович Приватний підприємець 87
18 Домашлин 239 Наш Край Зборщик Олександр Васильович Пенсіонер 103
18 Домашлин 239 РП Ляшка Давиденко Михайло Васильович фізична особа-підприємець 125
19 Жукля 276 Аграрна УстименкоТамараМиколаївна Вчитель Жуклянської ЗОШ 24
19 Жукля 276 Батьківщина Кравцова Ганна Михайлівна Пенсіонер 54
19 Жукля 276 Оппозиційний блок Бузак Іван Іванович Провідний інженер з охорони праці 71
19 Жукля 276 Наш Край Маложон Тетяна Іванівна Тимчасово не працює 112
19 Жукля 276 СОЛІДАРНІСТЬ Шеремет Тамара Іванівна Касир-контролер 117
20 Забарівка 431 Аграрна Козел Володимир Іванович Сільський голова 5
20 Забарівка 431 Батьківщина Чепа Віталій Миколайович Фермер 65
20 Забарівка 431 СОЛІДАРНІСТЬ Божок Віктор Миколайович Зав. економічним відділом, журналіст 89
20 Забарівка 431 Наш Край Жарий Дмитро Сергійович Тимчасово не працює 101
20 Забарівка 431 РП Ляшка Станіславський Максим Ігорович фізична особа-підприємець 139
21 Камка 156 Батьківщина Левченко Микола Михайлович Тимчасово не працює 55
21 Камка 156 Наш Край Клюй Любов Ягі′ ївна Пенсіонер 108
21 Камка 156 СОЛІДАРНІСТЬ Чернов Ігор Андрійович в.о. Директора 116
22 Козилівка 896 Батьківщина Чернуха Світлана Миколаївна Вчитель 66
22 Козилівка 896 Наш Край Біжовець Михайло Петрович Пенсіонер 91
22 Козилівка 896 СОЛІДАРНІСТЬ Лантух Іван Михайлович Директор 102
22 Козилівка 896 Нова держава Деньгуб Тетяна Григорівна Художній керівник 170
23 Наумівка 1146 Аграрна СмальохаЛюдмилаОлексіївна Головний бухгалтер ПСП «Злагода» 23
23 Наумівка 1146 Батьківщина Метла Тетяна Віталіївна Робітник 59
23 Наумівка 1146 СОЛІДАРНІСТЬ Погребняк Петро Петрович Директор 106
23 Наумівка 1146 Наш Край Топтун Сергій Віталійович Інженер виробничо-технічної группи 118
23 Наумівка 1146 РП Ляшка Кирик Олександр Миколайович фізична особа-підприємець 129
24 Олександрівка 607 Аграрна ЮщенкоОлександрМиколайович Головний спеціаліст сектору державного земельного кадастру 27
24 Олександрівка 607 Батьківщина Вербовенко Андрій Анатолійович Вчитель 40
24 Олександрівка 607 Оппозиційний блок Мірошниченко Володимир Анатолійович Вчитель 77
24 Олександрівка 607 СОЛІДАРНІСТЬ Пилипенко Володимир Михайлович Завідувач елеватора 105
24 Олександрівка 607 Наш Край Макаренко Олексій Володимирович Контролер 114
24 Олександрівка 607 РП Ляшка Василенко Андрій Миколайович фізична особа-підприємець 124
25 Охромієвичі 570 Аграрна Мисник Ганна Володимирівна Тимчасово не працює 9
25 Охромієвичі 570 Батьківщина Єрмоленко Сергій Анатолійович Тимчасово не працює 43
25 Охромієвичі 570 СОЛІДАРНІСТЬ Галущенко Сергій Володимирович Директор 92
25 Охромієвичі 570 Наш Край Кононенко Сергій Миколайович Машиніст бульдозера 109
25 Охромієвичі 570 РП Ляшка Хомко Ольга Миколаївна спеціаліст 140
26 Перелюб 600 Аграрна Стельмах ОлександрЄвгенович Голова Корюківської районної організації ВФСТ «Колос» 17
26 Перелюб 600 Батьківщина Кльова Роман Анатолійович Вчитель 50
26 Перелюб 600 СОЛІДАРНІСТЬ Шматок Микола Іванович Голова правління 118
26 Перелюб 600 Наш Край Телега Наталія Володимирівна Перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років 121
27 Прибинь 375 Аграрна Софієнко Сергій Іванович Директор СТОВ «Десна» 21
27 Прибинь 375 Батьківщина Борисенко Юрій Миколайович Охоронець 39
27 Прибинь 375 Оппозиційний блок Коноваленко Володимир Іванович Пенсіонер 74
27 Прибинь 375 СОЛІДАРНІСТЬ Тютющенко Сергій Вікторович Головний механік 115
27 Прибинь 375 Наш Край Рябець Віталій Олександрович Директор 116
27 Прибинь 375 РП Ляшка Руда Валентина Григорівна тимчасово не працює 138
28 Рейментарівка 235 Батьківщина Іллюченко Олексій Павлович Директор 48
28 Рейментарівка 235 СОЛІДАРНІСТЬ Данченко Валерій Володимирович Лісничий 93
28 Рейментарівка 235 Наш Край Жарий Олександр Іванович Пенсіонер 100
28 Рейментарівка 235 РП Ляшка Давиденко Наталія Володимирівна начальник відділу збуту 126
29 Рибинськ 447 Батьківщина Олещенко Тетяна Миколаївна Фельдшер 63
29 Рибинськ 447 Оппозиційний блок ТарасенкоВасильОлексійович Завідуючий стоматоло-гічним відділенням 83
29 Рибинськ 447 СОЛІДАРНІСТЬ Кукуюк Андрій Петрович Начальник ВДАІ 101
29 Рибинськ 447 Наш Край Третяк Алла Петрівна Директор сільського Будинку культури 119
29 Рибинськ 447 РП Ляшка Пивовар Сергій Григорович Головний лікар 137
30 Савинки 400 Аграрна Олійник ТетянаМихайлівна Начальник управління агропромислового розвитку 12
30 Савинки 400 Батьківщина Івахненко Олександр Григорович Вчитель 47
30 Савинки 400 Оппозиційний блок ШумілінВолодимирВасильович Заступник головного лікаря по медичній частині 85
30 Савинки 400 Наш Край Кулага Світлана Володимирівна Завідуюча сільським Будинком культури 107
30 Савинки 400 СОЛІДАРНІСТЬ Синюта Людмила Володимирівна Приватний підприємець 110
30 Савинки 400 РП Ляшка Дубина Оксана Олександрівна тимчасово не працює 128
31 Сядрине 754 Батьківщина Осипенко Анна Миколаївна Тимчасово не працює 62
31 Сядрине 754 Оппозиційний блок СорокаІгорМиколайович Старший дільничний інспектор 81
31 Сядрине 754 Наш Край Ігнатюк Ігор Анатолійович Механік 104
31 Сядрине 754 СОЛІДАРНІСТЬ Савченко Олександр Миколайович Голова РДА 109
31 Сядрине 754 РП Ляшка Лисиця Артем Олександрович майстер 130
32 Тютюнниця 486 Аграрна Марченко Анатолій Васильович Заступник нач.органі.-контрол.відділу 8
32 Тютюнниця 486 Батьківщина Барабаш Тетяна Олегівна Інженер 36
32 Тютюнниця 486 Наш Край Білецька Віра Іванівна Заготівельник 90
32 Тютюнниця 486 РП Ляшка Могильна Тетяна Леонідівна тимчасово не працює 134
33 Хотіївка 169 Аграрна МотчанийОлексійОлексійович Керіючий ВАТ «Полікомбанк» 10
33 Хотіївка 169 Батьківщина Лучок Віктор Миколайович Пенсіонер 58
33 Хотіївка 169 Оппозиційний блок Левченко Олександр Григорович Завідувач сектором обслугову-вання технічних засобів охорони 75
33 Хотіївка 169 СОЛІДАРНІСТЬ Бардаков Олексій Вікторович Головний агроном 88
33 Хотіївка 169 Наш Край Веремеєнко Петро Володимирович Продавець-кон-сультант, лікар 93
33 Хотіївка 169 РП Ляшка Олійник Валентина Миколаївна пенсіонер 136
34 Шишківка 278 Аграрна Петренко Василь Миколайович Голова СФГ «Урожай» 15
34 Шишківка 278 Батьківщина Бордаков Віталій Леонідович Підприємець 38
34 Шишківка 278 Оппозиційний блок ОлещенкоОлександр Григорович Голова правління 79
34 Шишківка 278 Наш Край Бардакова Ірина Миколаївна Тимчасово не працює 89
34 Шишківка 278 СОЛІДАРНІСТЬ Кривоножко Наталія Петрівна Завідувач 99
Перший кандидат Перший кандидат Аграрна Ющенко Віктор Володимирович Голова ВСК ім.Горького 1
Перший кандидат Перший кандидат УКРОП Іваненко Микола Михайлович Фізична особа - підприємець 29
Перший кандидат Перший кандидат Батьківщина Чернуха Віктор Іванович Голова 34
Перший кандидат Перший кандидат Оппозиційний блок Баклажко Михайло Іванович Пенсіонер 69
Перший кандидат Перший кандидат СОЛІДАРНІСТЬ Бондар Анатолій Олександрович Голова Наглядової ради 86
Перший кандидат Перший кандидат Наш Край Земляний Олег Васильович Фізична особа підприємець 87
Перший кандидат Перший кандидат РП Ляшка Пилипець Ольга Іванівна Перший заступник голови Корюківської районної державної адміністрації 122
Перший кандидат Перший кандидат Нова держава Ющенко Микола Павлович Заступник голови районної ради 169
Форма входу
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
- Друзі -






















Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.