Округ |
К-сть виборців |
Партія |
ПІБ |
Посада |
AI KEY |
15 |
Б-Слобода 403 |
Аграрна |
Сита Юлія Михайлівна |
Начальник відділу культури і туризму Корюківської райдержадміністрації |
18 |
15 |
Б-Слобода 403 |
Батьківщина |
Єрмоленко Юлія Миколаївна |
Фельдшер |
44 |
15 |
Б-Слобода 403 |
Оппозиційний блок |
Борисенко Марина Миколаївна |
Директор |
70 |
15 |
Б-Слобода 403 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Кугук Ірина Іванівна |
Головний бухгалтер |
100 |
15 |
Б-Слобода 403 |
Наш Край |
Кубрак Микола Іванович |
Начальник дільниці |
105 |
15 |
Б-Слобода 403 |
РП Ляшка |
Бівалькевич Олена Миколаївна |
вчитель |
123 |
16 |
Бреч 287 |
УКРОП |
Мних Ігор Іванович |
Головний механік |
32 |
16 |
Бреч 287 |
Батьківщина |
Коробко Сергій Вікторович |
Пенсіонер |
52 |
16 |
Бреч 287 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Кононова Наталія Олексіївна |
Радник голови Наглядової ради ПАТ «КФТП Слов’янські шпалери» |
96 |
16 |
Бреч 287 |
Наш Край |
Гудимов Олексій Миколайович |
Підсобний робітник |
96 |
17 |
Буда 378 |
Аграрна |
Мартинович ВолодимирПетрович |
Пенсіонер |
7 |
17 |
Буда 378 |
Батьківщина |
Биченко Ніна Євгеніївна |
Лісничий |
37 |
17 |
Буда 378 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Кравченко Олег Михайлович |
Водій |
98 |
17 |
Буда 378 |
Наш Край |
Кравченко Наталія Борисівна |
Заготівельник сировини і продукції |
106 |
17 |
Буда 378 |
РП Ляшка |
Науменко Юлія Петрівна |
Юрист консулат |
135 |
18 |
Домашлин 239 |
Аграрна |
Плющ Наталія Володимирівна |
Вчитель Корюківської ЗОШ №1 |
16 |
18 |
Домашлин 239 |
Батьківщина |
Мороз Володимир Іванович |
Головний лісничий |
60 |
18 |
Домашлин 239 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Абинашний В’ячеслав Іванович |
Приватний підприємець |
87 |
18 |
Домашлин 239 |
Наш Край |
Зборщик Олександр Васильович |
Пенсіонер |
103 |
18 |
Домашлин 239 |
РП Ляшка |
Давиденко Михайло Васильович |
фізична особа-підприємець |
125 |
19 |
Жукля 276 |
Аграрна |
УстименкоТамараМиколаївна |
Вчитель Жуклянської ЗОШ |
24 |
19 |
Жукля 276 |
Батьківщина |
Кравцова Ганна Михайлівна |
Пенсіонер |
54 |
19 |
Жукля 276 |
Оппозиційний блок |
Бузак Іван Іванович |
Провідний інженер з охорони праці |
71 |
19 |
Жукля 276 |
Наш Край |
Маложон Тетяна Іванівна |
Тимчасово не працює |
112 |
19 |
Жукля 276 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Шеремет Тамара Іванівна |
Касир-контролер |
117 |
20 |
Забарівка 431 |
Аграрна |
Козел Володимир Іванович |
Сільський голова |
5 |
20 |
Забарівка 431 |
Батьківщина |
Чепа Віталій Миколайович |
Фермер |
65 |
20 |
Забарівка 431 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Божок Віктор Миколайович |
Зав. економічним відділом, журналіст |
89 |
20 |
Забарівка 431 |
Наш Край |
Жарий Дмитро Сергійович |
Тимчасово не працює |
101 |
20 |
Забарівка 431 |
РП Ляшка |
Станіславський Максим Ігорович |
фізична особа-підприємець |
139 |
21 |
Камка 156 |
Батьківщина |
Левченко Микола Михайлович |
Тимчасово не працює |
55 |
21 |
Камка 156 |
Наш Край |
Клюй Любов Ягі′ ївна |
Пенсіонер |
108 |
21 |
Камка 156 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Чернов Ігор Андрійович |
в.о. Директора |
116 |
22 |
Козилівка 896 |
Батьківщина |
Чернуха Світлана Миколаївна |
Вчитель |
66 |
22 |
Козилівка 896 |
Наш Край |
Біжовець Михайло Петрович |
Пенсіонер |
91 |
22 |
Козилівка 896 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Лантух Іван Михайлович |
Директор |
102 |
22 |
Козилівка 896 |
Нова держава |
Деньгуб Тетяна Григорівна |
Художній керівник |
170 |
23 |
Наумівка 1146 |
Аграрна |
СмальохаЛюдмилаОлексіївна |
Головний бухгалтер ПСП «Злагода» |
23 |
23 |
Наумівка 1146 |
Батьківщина |
Метла Тетяна Віталіївна |
Робітник |
59 |
23 |
Наумівка 1146 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Погребняк Петро Петрович |
Директор |
106 |
23 |
Наумівка 1146 |
Наш Край |
Топтун Сергій Віталійович |
Інженер виробничо-технічної группи |
118 |
23 |
Наумівка 1146 |
РП Ляшка |
Кирик Олександр Миколайович |
фізична особа-підприємець |
129 |
24 |
Олександрівка 607 |
Аграрна |
ЮщенкоОлександрМиколайович |
Головний спеціаліст сектору державного земельного кадастру |
27 |
24 |
Олександрівка 607 |
Батьківщина |
Вербовенко Андрій Анатолійович |
Вчитель |
40 |
24 |
Олександрівка 607 |
Оппозиційний блок |
Мірошниченко Володимир Анатолійович |
Вчитель |
77 |
24 |
Олександрівка 607 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Пилипенко Володимир Михайлович |
Завідувач елеватора |
105 |
24 |
Олександрівка 607 |
Наш Край |
Макаренко Олексій Володимирович |
Контролер |
114 |
24 |
Олександрівка 607 |
РП Ляшка |
Василенко Андрій Миколайович |
фізична особа-підприємець |
124 |
25 |
Охромієвичі 570 |
Аграрна |
Мисник Ганна Володимирівна |
Тимчасово не працює |
9 |
25 |
Охромієвичі 570 |
Батьківщина |
Єрмоленко Сергій Анатолійович |
Тимчасово не працює |
43 |
25 |
Охромієвичі 570 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Галущенко Сергій Володимирович |
Директор |
92 |
25 |
Охромієвичі 570 |
Наш Край |
Кононенко Сергій Миколайович |
Машиніст бульдозера |
109 |
25 |
Охромієвичі 570 |
РП Ляшка |
Хомко Ольга Миколаївна |
спеціаліст |
140 |
26 |
Перелюб 600 |
Аграрна |
Стельмах ОлександрЄвгенович |
Голова Корюківської районної організації ВФСТ «Колос» |
17 |
26 |
Перелюб 600 |
Батьківщина |
Кльова Роман Анатолійович |
Вчитель |
50 |
26 |
Перелюб 600 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Шматок Микола Іванович |
Голова правління |
118 |
26 |
Перелюб 600 |
Наш Край |
Телега Наталія Володимирівна |
Перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років |
121 |
27 |
Прибинь 375 |
Аграрна |
Софієнко Сергій Іванович |
Директор СТОВ «Десна» |
21 |
27 |
Прибинь 375 |
Батьківщина |
Борисенко Юрій Миколайович |
Охоронець |
39 |
27 |
Прибинь 375 |
Оппозиційний блок |
Коноваленко Володимир Іванович |
Пенсіонер |
74 |
27 |
Прибинь 375 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Тютющенко Сергій Вікторович |
Головний механік |
115 |
27 |
Прибинь 375 |
Наш Край |
Рябець Віталій Олександрович |
Директор |
116 |
27 |
Прибинь 375 |
РП Ляшка |
Руда Валентина Григорівна |
тимчасово не працює |
138 |
28 |
Рейментарівка 235 |
Батьківщина |
Іллюченко Олексій Павлович |
Директор |
48 |
28 |
Рейментарівка 235 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Данченко Валерій Володимирович |
Лісничий |
93 |
28 |
Рейментарівка 235 |
Наш Край |
Жарий Олександр Іванович |
Пенсіонер |
100 |
28 |
Рейментарівка 235 |
РП Ляшка |
Давиденко Наталія Володимирівна |
начальник відділу збуту |
126 |
29 |
Рибинськ 447 |
Батьківщина |
Олещенко Тетяна Миколаївна |
Фельдшер |
63 |
29 |
Рибинськ 447 |
Оппозиційний блок |
ТарасенкоВасильОлексійович |
Завідуючий стоматоло-гічним відділенням |
83 |
29 |
Рибинськ 447 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Кукуюк Андрій Петрович |
Начальник ВДАІ |
101 |
29 |
Рибинськ 447 |
Наш Край |
Третяк Алла Петрівна |
Директор сільського Будинку культури |
119 |
29 |
Рибинськ 447 |
РП Ляшка |
Пивовар Сергій Григорович |
Головний лікар |
137 |
30 |
Савинки 400 |
Аграрна |
Олійник ТетянаМихайлівна |
Начальник управління агропромислового розвитку |
12 |
30 |
Савинки 400 |
Батьківщина |
Івахненко Олександр Григорович |
Вчитель |
47 |
30 |
Савинки 400 |
Оппозиційний блок |
ШумілінВолодимирВасильович |
Заступник головного лікаря по медичній частині |
85 |
30 |
Савинки 400 |
Наш Край |
Кулага Світлана Володимирівна |
Завідуюча сільським Будинком культури |
107 |
30 |
Савинки 400 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Синюта Людмила Володимирівна |
Приватний підприємець |
110 |
30 |
Савинки 400 |
РП Ляшка |
Дубина Оксана Олександрівна |
тимчасово не працює |
128 |
31 |
Сядрине 754 |
Батьківщина |
Осипенко Анна Миколаївна |
Тимчасово не працює |
62 |
31 |
Сядрине 754 |
Оппозиційний блок |
СорокаІгорМиколайович |
Старший дільничний інспектор |
81 |
31 |
Сядрине 754 |
Наш Край |
Ігнатюк Ігор Анатолійович |
Механік |
104 |
31 |
Сядрине 754 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Савченко Олександр Миколайович |
Голова РДА |
109 |
31 |
Сядрине 754 |
РП Ляшка |
Лисиця Артем Олександрович |
майстер |
130 |
32 |
Тютюнниця 486 |
Аграрна |
Марченко Анатолій Васильович |
Заступник нач.органі.-контрол.відділу |
8 |
32 |
Тютюнниця 486 |
Батьківщина |
Барабаш Тетяна Олегівна |
Інженер |
36 |
32 |
Тютюнниця 486 |
Наш Край |
Білецька Віра Іванівна |
Заготівельник |
90 |
32 |
Тютюнниця 486 |
РП Ляшка |
Могильна Тетяна Леонідівна |
тимчасово не працює |
134 |
33 |
Хотіївка 169 |
Аграрна |
МотчанийОлексійОлексійович |
Керіючий ВАТ «Полікомбанк» |
10 |
33 |
Хотіївка 169 |
Батьківщина |
Лучок Віктор Миколайович |
Пенсіонер |
58 |
33 |
Хотіївка 169 |
Оппозиційний блок |
Левченко Олександр Григорович |
Завідувач сектором обслугову-вання технічних засобів охорони |
75 |
33 |
Хотіївка 169 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Бардаков Олексій Вікторович |
Головний агроном |
88 |
33 |
Хотіївка 169 |
Наш Край |
Веремеєнко Петро Володимирович |
Продавець-кон-сультант, лікар |
93 |
33 |
Хотіївка 169 |
РП Ляшка |
Олійник Валентина Миколаївна |
пенсіонер |
136 |
34 |
Шишківка 278 |
Аграрна |
Петренко Василь Миколайович |
Голова СФГ «Урожай» |
15 |
34 |
Шишківка 278 |
Батьківщина |
Бордаков Віталій Леонідович |
Підприємець |
38 |
34 |
Шишківка 278 |
Оппозиційний блок |
ОлещенкоОлександр Григорович |
Голова правління |
79 |
34 |
Шишківка 278 |
Наш Край |
Бардакова Ірина Миколаївна |
Тимчасово не працює |
89 |
34 |
Шишківка 278 |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Кривоножко Наталія Петрівна |
Завідувач |
99 |
Перший кандидат |
Перший кандидат |
Аграрна |
Ющенко Віктор Володимирович |
Голова ВСК ім.Горького |
1 |
Перший кандидат |
Перший кандидат |
УКРОП |
Іваненко Микола Михайлович |
Фізична особа - підприємець |
29 |
Перший кандидат |
Перший кандидат |
Батьківщина |
Чернуха Віктор Іванович |
Голова |
34 |
Перший кандидат |
Перший кандидат |
Оппозиційний блок |
Баклажко Михайло Іванович |
Пенсіонер |
69 |
Перший кандидат |
Перший кандидат |
СОЛІДАРНІСТЬ |
Бондар Анатолій Олександрович |
Голова Наглядової ради |
86 |
Перший кандидат |
Перший кандидат |
Наш Край |
Земляний Олег Васильович |
Фізична особа підприємець |
87 |
Перший кандидат |
Перший кандидат |
РП Ляшка |
Пилипець Ольга Іванівна |
Перший заступник голови Корюківської районної державної адміністрації |
122 |
Перший кандидат |
Перший кандидат |
Нова держава |
Ющенко Микола Павлович |
Заступник голови районної ради |
169 |