Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Місту потрібен ГОСПОДАР, а не ВЛАСНИК!

Я люблю своє місто. Тут я народилась і виросла, тут моя сім’я і друзі. Моє місто – це моя школа, перша вчителька.

Це мої земляки, добрі, працьовиті і терплячі.

Людмила Бабич.

Хтось запитає: «Чому жінка йде на посаду міського голови?» Не думаю, що це саме чоловіча посада. Я, як жінка, бачу значно краще соціальні проблеми людей, вирішувати які треба невідкладно. Народивши двох дітей, маючи  онука, я хочу бачити своє місто затишним, чистим та культурним осередком для представників усіх поколінь. Дбаючи про майбутнє, виважено підійду до вирішення всіх ключових питань, які стосуються життєдіяльності міста.  

Маю практичний досвід роботи  на керівних посадах як державного службовця, пропрацювавши начальником відділу культури і туризму Корюківської райдержадміністрації з грудня 2003 року по березень 2014  року. З  березня 2014 року і до теперішнього часу  працюю на  посаді директора Корюківського історичного музею.        

29 вересня міська виборча комісія зареєструвала мене як кандидата на посаду Корюківського міського голови. Я балотуюся шляхом самовисування, бо не перебуваю  в  жодній із партій. На моє переконання, мер повинен працювати в інтересах людей, всієї територіальної громади, а не бути знаряддям тієї чи іншої політичної сили.

Які проблеми городян належить вирішити в місті після 25 жовтня? Жителям Корюківки потрібні якісні комунальні послуги, сучасні дороги, упорядковані та освітлені в нічний час вулиці, якісна питна вода, тепло в будинках та інше, що робить життя людей приємним і комфортним.

Першочергові задачі:

­   формування команди професіоналів-­управлінців;

­ організація діяльності влади на принципах прозорості, відвертості;

­ запровадження практики звітування міської влади, як голови, так і керівників підрозділів місцевої влади перед громадою міста, міських депутатів перед громадою по округах не рідше одного разу на рік. При цьому додатково постійно висвітлювати  діяльність міської влади, господарські проблеми, соціальні проекти та програми, над якими працює влада, щодо їх вирішення, як через сайт міської ради, так і через пресу;

­ наповнення міського бюджету, збільшення дохідної її частини за рахунок ефективного використання комунального майна і землі, збільшення фінансових надходжень від місцевих податків і зборів, залучення інвестицій;

­ економічне обґрунтування формування міського бюджету з урахуванням можливих державних субвенцій, капітальних вкладень центральних виконавчих органів та обласних установ, безумовне його виконання та ефективне використання коштів;

­ створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, залучення інвестицій: з відкритим банком землі та вільних виробничих приміщень, з простими та прозорими дозвільними процедурами, як для малого бізнесу, так і для великих підприємств;

­ поставити на особливий контроль питання про піклування людей соціальної групи населення: одиноких, інвалідів, дітей сиріт, напівсиріт, дітей з малозабезпечених та неблагополучних сімей, чорнобильців­ліквідаторів, учасників бойових дій на Сході України та ветеранів.

Пріоритетні напрями

Ми знаємо, що шлюби укладаються на небесах, а державна реєстрація відбувається в залі урочистих церемоній. Протягом багатьох років відділ ДРАЦС відчуває незручності в роботі. Де тільки не «бігав» відділ державної реєстрації актів цивільного стану громадян! Роками урочиста реєстрація шлюбів відбувається в непристосованих і непривабливих приміщеннях. Саме тому одне з першочергових завдань міської влади – це облаштування зали урочистих подій.

Досить гостро стоїть питання: а де, власне, проводити молоді вільний час? Сьогодні молодь позбав­лена можливості організовано проводити відпочинок через нерозвинутість інфраструктури дозвілля в Корюківці в вечірній час. Практика молодіжного дозвілля показує, що привабливими формами серед молоді є молодіжні кафе, спортивні клуби, танцювальні зали тощо. Вважаю, першим кроком до вирішення цього питання є проведення «круглого столу» за участю міської, районної влади, бізнесових структур, активних представників молоді, в т.ч. учнівської, молодіжних громадських організацій та інших зацікавлених осіб. Для об’єднання молоді міста, втілення в життя молодіжних проектів, виходячи, насамперед,  з їх пропозицій,  на часі створення Молодіжної міської ради.  Я  завжди відкрита  до конструктивного діалогу.

Ще одним важливим сегментом є «дитяча політика», адже більшість батьків не знають, де і як проводять дозвілля їхні діти. На жаль, Корюківка  небагата на зручні, облаштовані дитячі майданчики, бо майже біля кожної багатоповерхівки та і  у віддалених від центру мікрорайонах є місця, які їх потребують. Тому до вирішення цього питання слід поставитися серйозно, розуміючи, що не тільки за комп’ютерами та книжками має розвиватися наше молоде покоління, а ще й фізично. 

Однією з давніх мрій працівників ДНЗ «Дельфін» та батьків вихованців дитячого закладу є відновлення роботи басейну, відкриття кабінетів фізіотерапевтичних процедур для профілактики захворювань ослаблених дітей в міських дошкільних закладах. Переконана, що маленькі корюківчани гідні щасливого дитинства, а тому докладатиму усіх зусиль, щоб допомагати дітям.

Гадаю, розміщення пам’ятника майстру народних інструментів, Почесному громадянину міста Корюківки О.С. Корнієвському саме біля Корюківської школи мистецтв, що названа на його честь, не потребує якихось пояснень. Це буде кроком до відродження культурної спадщини у нашому місті.

Про рівень культури країни, нації чи навіть окремо взятого міста завжди судять з огляду на стан місцевих кладовищ. На міських цвинтарях спочивають наші рідні, знайомі, сусіди і моральний обов’язок кожного – долучитися до наведення ладу, не тільки в наших душах та оселях, а й у місцях вічного спочинку наших містян. Навести лад на кладовищах ­ можливо!

Що стосується основних програмних засад  господарської діяльності міської влади, вважаю за необхідне:

­ оптимізувати ціни і тарифи за послуги, які надаються населенню, прозоро їх обґрунтувати;

­ підвищити якість комунальних послуг;

­ встановити освітлення вулиць не лише у центрі, а й у віддалених мікрорайонах;

­ своєчасно та якісно проводити ремонт доріг, насамперед на околицях нашого міста;

­ своєчасно і якісно ремонтувати під’їзди у багатоповерхових будинках;

­ впорядковувати і тримати у порядку території дворів комунальних будинків, центру міста, починаючи з облаштування громадських туалетів і закінчуючи ремонтом фасадів будівель, благоустроєм місцевих кладовищ та правопорядком у місті;    

­ навести порядок у скверах та парках міста, в першу чергу за автостанцією;

­ вдосконалити схему транспортних маршрутів міста з урахуванням інтересів корюківчан;

­  дотримуватися порядку в землекористуванні міста через інвентаризацію земель, повний облік міської землі та її цільового використання;

­ надавати землі в оренду на конкурсній основі за ринковою вартістю.

Цей перелік далеко не вичерпний, це тільки ті перші кроки, які мають бути зроблені найближчим часом. І в мене є воля це зробити. Обіцяю працювати прозоро, відкрито і чесно на користь корюківської  міської громади. Міська влада повинна довести людям, що вона здатна вирішувати не тільки глобальні проблеми, а і людські, мислити нестандартно, шукати порозуміння при об`єднанні  громади. Сподіваюся, що виборна кампанія буде чесною. Як жінка, не можу брати участі у брудних справах.

Шановні виборці, хочу звернути Вашу увагу,

що інформація про те, що я є суто технічним

кандидатом, є неправдивою.

На завершення  хочу сказати, що я самодостатня людина, але не зарозуміла і не самовпевнена. Тому усім кандидатам  на посаду міського голови щиро бажаю успіху на виборах та в реалізації своїх передвиборчих програм. Нехай вони не залишаться порожніми обіцянками на папері, щоб та людина, яка складе присягу міського голови, після виборів 25 жовтня не забула їх в той же день, а крок за кроком втілювала в життя.

 

 

Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.