Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Матюха Ігор Валерійович

Корюківський міський голова

Адреса: 15300, м. Корюківка, Чернігівська обл., вул.Бульварна, 6
Телефон: +38 04657 34146
Факс: +38 04657 21476

Особистий прийом громадян: кожний четвер з 9.00 до 13.00 год.

Відомості про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік

Біографія

Народився 26 лютого 1973 року у м. Корюківка. Громадянин України.

Освіта: повна вища, з 1990 до 1992 року навчання у Тамбовському вищому військовому училищі льотчиків; з 1993 до 1997 року навчання в Київському національному технічному університеті України (КПІ

Трудова діяльність: 1993 рік – електромонтер шпалерного цеху ВАТ ), спеціальність: промислова теплоенергетика та енергозбереження, кваліфікація спеціаліста: інженер-промтеплоенергетик. «КФТП» м. Корюківка; з 1994 до 1996 року – заступник директора Корюківської приватної фірми; з 1996 до 1999 року – механік паросилового господарства ВАТ «КФТП»; з 1999 до 2006 року – начальник паросилового господарства ВАТ «КФТП»; з 2006 по т.ч. – Корюківський міський голова.

Громадська робота: з 2002 до 2006 року – депутат Корюківської міської ради.

Основні функції та напрямки роботи:

Забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади в м. Корюківка, додержання Конституції та законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади, організовує роботу міської ради та її виконавчого комітету, забезпечує виконання покладених на органи самоврядування завдань і здійснення ними своїх повноважень, несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому повноважень.

Представляє територіальну громаду, міську раду та її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства.

Скликає сесії міської ради, вносить пропозиції та формує порядок денний сесій міської ради і головує на пленарних засіданнях ради.

Забезпечує підготовку та розгляд міською радою проектів програм соціально-економічного і культурного розвитку, цільових програм з інших питань самоврядування, міського бюджету та звіту про його виконання, рішень ради з інших питань, що належать до її відання.

Вносить на розгляд міської ради пропозиції про обрання секретаря міської ради, затвердження заступника міського голови, про кількісний і персональний склад виконавчого комітету, структуру і штати виконавчих органів ради та витрати на їх утримання.

Призначає на посади та звільняє з посад керівників, спеціалістів та інших працівників виконавчих органів міської ради, керівників, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Укладає від імені територіальної громади, міської ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства, а з питань, віднесених до компетенції ради, подає їх на затвердження міської ради.

Особисто підписує рішення ради та її виконавчого комітету. У межах своєї компетенції видає розпорядження. Здійснює експертизу нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування.

Забезпечує виконання рішень міського референдуму, міської ради, виконавчого комітету.

Є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним міською радою.

Здійснює у межах своєї компетенції виконання положень Конституції України та законодавства про загальний військовий обов’язок та надзвичайні ситуації всіма посадовими особами і громадянами, підприємствами, установами і організаціями всіх форм власності, сприяє призову громадян на строкову військову службу, проведенню навчальних зборів військової підготовки.

У разі стихійного лиха, екологічних катастроф, епідемій, пожеж, інших надзвичайних подій забезпечує здійснення передбачених законодавством заходів, пов’язаних з підтриманням громадського порядку, рятуванням життя людей, захистом їхнього здоров’я і прав, збереженням матеріальних цінностей.

Забезпечує на відповідній території додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їхніх об’єднань. Веде особистий прийом громадян.

Бере участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в межах та у спосіб, встановлених Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Звертається до суду щодо визнання незаконним актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, які обмежують права та інтереси територіальної громади міста, а також повноваження міської ради та її органів.

Не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

Здійснює інші самоврядні повноваження, визначені Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, іншими законодавчими актами, якщо вони не відносяться до виключних повноважень міської ради або не віднесені міською радою до відання її виконавчих органів.

*************************

Ігор Матюха: «Робота міського голови нелегка, але її потрібно робити»

Ось уже дві каденції поспіль, починаючи з 2006 року, Корюківку очолює Ігор Матюха. За цей час для рідного міста йому вдалося зробити багато, проте ще чимало хороших задумок лишається в планах, які потрібно реалізувати.  Саме для цього Ігор Валерійович прийняв непросте рішення знову балотуватися на посаду Корюківського міського голови.

- Ігоре Валерійовичу, рішення йти на вибори – завжди непросте, як ви його прийняли, що саме вплинуло, аби ви знову взяли участь у виборчій кампанії?

- Так, звісно, це рішення було непросте, але у мене існує певна відповідальність перед громадою, перед своєю командою, перед виборцями, які довірили мені минулого разу. У зв’язку з чим я не можу покинути деякі справи, як мовиться, на півдорозі, бо ще не все вдалося зробити з того, що планувалося. Не вдалося через об’єктивні причини. Міська влада таких великих міст як Київ або Чернігів має набагато більше можливостей, так як надходження до місцевого бюджету у розрахунку на одного мешканця в рази більші, ніж у таких містечках як Корюківка, але тут живуть такі ж люди, які мають право на якісне життя. Тож я маю моральне зобов’язання закінчити всі справи, тим більше, що за дві каденції на посаді міського голови набув хорошого досвіду. Такого досвіду інші кандидати не мають. Робота міського голови нелегка, але її потрібно робити.

  - Які справи вдалося завершити?

- По-перше, вдалося забезпечити стабільну життєдіяльність міста – належне утримання інфраструктури, стан доріг, благоустрій, вуличне освітлення, водозабезпечення і водовідведення, енерго- та теплозабезпечення. Тобто все те, без чого не може існувати сучасне місто. І це головне, що має робити міський голова. Я пишаюся, що мені вдалося з цим впоратися.

  - А які досягнення вважаєте головними?

- Серед головних можу назвати повну газифікацію Корюківки. Це дуже зручно для жителів. Також хотілося б сказати про появу в нашому місті магазину «АТБ», завдяки чому люди отримали якісне обслуговування та продукти, а ще вдалося знизити роздрібні ціни, тому що до появи цього супермаркету ціни в місті, вважаю, були штучно завищені, через що страждали люди. Крім того, не можна не згадати про побудову магістрального водопроводу до мікрорайону «Олексіївка» та будівництво торік першої черги водогону, що дало можливість подати якісну питну воду до вулиць: Дутка, Мичурина, Індустріальна, Дачна, Зелена, Лугов, Калініна та інших. Нині триває будівництво другої черги водогону. Також вдалося зробити капітальні ремонти доріг, дамби, мосту, очищення ставка. У місті побудовані нові лінії вуличного освітлення, встановлено 200 сучасних енергоощадних світильників, з яких 50 з’явилися цього року.

Цьогоріч Корюківка, як і вся Україна, відчула підвищення тарифів за енергоносії – сума у платіжках за газ і електроенергію постійно зростає, але, на жаль, міська влада не може на них впливати – це повноваження уряду, ми ж у свою чергу, розуміючи, що інфляція спустошує кишені корюківчан, прийняли рішення виділити кошти у сумі 250 тисяч гривень комунальному підприємству «Корюківкаводоканал» для того, щоб підприємство було спроможне забезпечити стабільне водопостачання і водовідведення без підвищення тарифів.

  - Узагалі-то, для містян усе важливо. І головне для них, щоб не було проблем.

- Так, звісно. І міська рада весь час прикладає всі зусилля, щоб зробити життя корюківчан комфортним. Маючи досить обмежений бюджет, постійно виділяються кошти для проведення ремонтів і поліпшення матеріальної бази міських дошкільних навчальних закладів. Також постійно поліпшується матеріально-технічна база міських комунальних підприємств. Для КП «Корюківкаводоканал» придбали новий екскаватор, сучасне зварювальне обладнання, глибинні насоси, відвал для очищення снігу для трактора Т-150, який, до речі, теж придбано коштом міського бюджету. А ще можна назвати грейдерний навантажувач і багато чого іншого. Крім того, ЖЕКу постійно виділяються кошти на ремонт автотракторної техніки, обладнання для очищення каналізації, косарок, мотопомпи, автономної електростанції і так далі.

Постійно надається матеріальна допомога малозабезпеченим верствам населення: на лікування, на ліквідацію наслідків пожеж, на поховання. Кожному корюківчанину, який проходить службу в зоні Антитерористичної операції, міська рада надає одноразову допомогу в сумі 1000 гривень. Допомагаємо коштами і ветеранській організації, спортсменам. Також дбаємо про безпеку людей. Для цього ухвалили Комплексну програму профілактики правопорушень, у рамках якої придбано та передано органам внутрішніх справ систему вуличного відеоспостереження.

- У Корюківці є свій міський автобусний маршрут, чого не має більшість районних центрів Чернігівщини…

- Вірно. Серед досягнень не можна обійти питання міського транспорту. Тим більше, що завдяки втручанню міськради вартість квитка міського автобусного маршруту залишається на рівні 3 гривень, хоча його собівартість майже вдвічі більша. Але ми знайшли можливість компенсувати перевізнику витрати, через що корюківчани мають можливість платити за проїзд за пільговою ціною. Для порівняння, це не змогли зробити навіть в обласному центрі, де вартість проїзду для громадян постійно зростає і нині сягає 3,50 гривні. А в Корюківці ми таке змогли. Більше того, нині розглядається питання відкриття нового маршруту – у вихідний день. З мікрорайону на вулиці Садовій до ринку. І все це для комфортного життя корюківчан. Між іншим, міському бюджету це коштувало 54 тисячі гривень торік і 70 тисяч у 2015-му – на компенсацію витрат перевізнику ПАТ «Корюківське автопідприємство 17445».

  - Міський автобусний маршрут – це добре. Але є комерційний маршрут, який став головним болем для жителів вулиці Мічуріна. Я маю на увазі лісовози, які руйнують дорогу на краю Корюківки. Як вирішується ця проблема?

- Ця дорога, якою курсують вантажівки державних підприємств «Корюківське лісове господарство» і «Холминське лісове господарство», дійсно в критичному стані. Вона відноситься до доріг загального користування і перебуває на балансі міськради, проте навантаження на цю дорогу таке ж, як на траси міжміського сполучення, якщо не більше.

Про цю проблему вже знають у Держагентстві лісових ресурсів у Києві і в Чернігові, вони розуміють, що, якщо ми з містянами заборонимо рух цією дорогою, то від цього фінансово постраждає не лише Корюківка і працівники цих підприємств, а й уся лісова галузь. Нині разом з усіма зацікавленими сторонами обговорено проект капітального ремонту дороги з облаштуванням асфальтобетонного покриття. При цьому враховано інтенсивність руху і вантажообіг лісовозного автотранспорту. Наразі виготовлена проектно-кошторисна документація. Орієнтовна вартість робіт складає близько 2,5 мільйона гривень,  капремонт буде розпочато 2016 року. Сьогодні вже виконано поточний ремонт, дорога стала проїзною.

  - З сьогоденням усе зрозуміло. А що робиться на майбутнє? Які плани в цьому напрямку?

- Життя не стоїть на місці, Корюківка розбудовується, тож для забезпечення подальшого розвитку міста, можливості виділення земельних ділянок під приватну забудову, розширення меж населеного пункту і залучення інвесторів міською радою розробляється Генеральний план міста. У грудні плануємо закінчити ці роботи. Також у планах подальше поліпшення благоустрою міста, особливо це стосується доріг і освітлення. Спільно з жителями закінчимо будівництво водогону мікрорайону «Олексіївка». Плануємо розчистити ставки в центрі Корюківки. Працюємо над модернізацією системи централізованого теплопостачання. Взагалі-то планів дуже багато, всіх і не перерахувати…

  - Нині багато населених пунктів працюють саме в напрямку залучення інвестиції, пошуку інвесторів. У когось це вдається, у когось – ні. Крім позитивного прикладу «АТБ», можете ще щось назвати?

- Так, питання інвестицій, безумовно, дуже важливе для розвитку міста. І ми в цьому напрямку постійно працюємо. І хочу зазначити, працюємо успішно. Власне, для цього працюємо над Генпланом. А крім появи в нашому місті супермаркету «АТБ», можу назвати побудову багатоповерхівки, що вдалося зробити завдяки залученню потужної чернігівської компанії «Укрсівербуд». Завдяки цьому інвестору, незабаром у Корюківці з’явиться сучасний 45-квартирний будинок, поява якого, в свою чергу, знизить ціни на житло.

Звісно, хочеться, щоб таких прикладів було набагато більше і вони були більш масштабні, саме це завдання буде поставлено в Генплані міста. Я відчуваю підтримку містян, тому впевнений, що разом ми зробимо Корюківку ще комфортнішою для життя, зробимо її містом, де живуть щасливі люди.

  - Отже, роботи у вас багато, вона важлива. Тож зичу вам успіху на майбутніх виборах!

Спілкувався Ярослав ЧОРНИЙ.

 

Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.