Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

- я шукаю... -
Ваша думка...
Чи хотіли б ви, щоб у нашому місті було створено молодіжний центр?
Всього відповідей: 1567


Що Ви читали останнім часом ?
Всього відповідей: 626

Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0



Посміємося?



З кого обиратимемо депутатів до Корюківської міської ради об’єднаної територіальної громади 18 грудня 2016 року?                                         

  ВИСУНУТО:

Корюківською районною організацією  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Бондар Анатолій Олександрович    01.05.1958 Голова Наглядової ради  ПАТ-КФТП   1-й кандидат, округ

1. Бабич Сергій Володимирович          15.08.1960 Технічний директор ПАТ   - КФТП                             6

2. Бєляєва Лариса Леонідівна           07.09.1974 Юрисконсульт ДП Холминське лісгосп                         18

3. Василець Ніна Вікторівна                   21.05.1961 секретар Наумівська сільська рада                            21

4. Горілик Дмитро Миколайович           28.08.1978 Директор з економіки та план ПАТ   -КФТП             3

5. Данченко Валерій Володимиров.       21.10.1967 Лісничий  ДП «Холминське лісгосп                           24

6. Іваненко Олександр Дмитрович    07.06.1990 Тимчасово не працює                                                        11

7. Ічанська Марина Сергіївна             20.12.1982 фахівець з комп’ютерної граф.ПАТ - КФТП»                15

8. Карасьов Юрій Валентинович             10.08.1963 Електромонтер ПАТ - КФТП                                       13

9. Корюка Михайло Миколайович    14.11.1980 Нач.нижнього складу ДП Холминській лісгосп               14

10.Кугук Ірина Іванівна                    14.03.1968 Головний бухгалтер ПАТ - КФТП                                          9

11.Лашко Максим Борисович             28.05.1985 заступник нач. дільниці ПАТ - КФТП                                12

12.Лещенко Світлана Віталіївна             04.04.1981 Головний лікар КУ Корюківський центр перв.             1

13.Мартинович Володимир Петров.      20.06.1957 пенсіонер                                                                            19

14.Милейко Сергій Олександрович      17.04.1982      Лікар хірург Корюківська  ЦРЛ                                    4

15.Одноралов Едуард Леонідович      16.09.1979 Провідний юрисконсульт ПАТ - КФТП                                5

16.Онищук Володимир Леонідович      15.10.1982 помічник нар.депутата України Євлахова А.С.                 7

17.Паламарчук Ігор Васильович               29.05.1976 Заступник ген.директора ПАТ - КФТП                          8

18.Рачек Анатолій Євгенійович               06.03.1954 Пенсіонер                                                                             2

19.Савченко Ірина Миколаївна               15.11.1968 вчитель,заст.директора Наумівська ЗОШ                       22

20.Смаглюк Володимир Миколайов.        24.09.1980 директор ТОВ «Плем. господарство «БРЕЧ»               20

21.Смаглюк Микола Іванович                     29.06.1961 Водій ПАТ «Слов’янські шпалери - КФТП»               10

22.Шматок Геннадій Павлович               12.10.1973   нач.дільниці тепловодопостачання ПАТ–КФТП           16

23.Шулейко Олександр Васильвич        30.06.1981  нач.  деревообробної дільниці  ПАТ–КФТП                    17

 

Корюківською районною організацією  партії   Всеукраїнське об`єднання Батьківщина

1 Байдак Микола Богданович        03.08.1957  Голов.бух. Музейно-мемор.  комплекс        1-й кандидат, округ

2 Барабаш Тетяна  Олегівна        14.10.1986  комірник ТОВ «Фанера-Чернігів»                                          26

3 Биченко Ніна Євгеніївна         21.08.1970  Лісничий  РКСЛП «Корюківка-ліс»                                          19

4 Глухенька Ольга Михайлівна 17.08.1977  Бухгалтер Корюківський терцентр                                           12

5 Жовтий Анатолій Федорович 09.03.1961  Майстер вироб.  навчання Корюківський МНВК                      15

6 Капустіна Ірина Володимирівна 04.11.1973  Головний спеціаліст   Корюківської райради                         6

7 Католік Василь Олександрович 15.05.1952  Пенсіонер                                                                                    22

8 Кириченко В’ячеслав Кирилович  14.06.1970  Голов. інженер Філія Корюківський автодор                     16

9 Кмін Володимир Дмитрович          31.07.1966  Майстер лісу   Корюківського держлісгоспу                        21

10 Коробко Валентина Василівна 21.12.1977  Медична сестра Корюківська ЦРЛ                                             7

11 Космач Валентина Гнатівна         23.07.1956  Пенсіонер                                                                                   1

12 Кравцова Ганна Михайлівна 26.07.1962  Пенсіонер Пенсіонер                                                                     18

13 Лисенко Неля Олексіївна         15.10.1958  Вчитель Корюківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.                                     13

14  Макаренко Ніна Василівна          23.08.1959  Вчитель Корюківська ЗОШ-1СТ.№3                                    17

15 Макаренко Ольга Михайлівна 21.11.1974  Вчитель Корюківська ЗОШ 1-Ш СТ.                                          8

16 Мороз Володимир Іванович         10.06.1973  Головний    лісничий РКСЛП «Корюківка- ліс»                    20

17 Олещенко Тетяна Миколаївна  19.01.1975  Фельдшер Відділення швидкої допомоги                                 2

18 Олійник Владислав Андрійович 11.10.1993  Інженер з реалізації РКСЛП «Корюківкаліс»                         9

19 Осипенко Анна Миколаївна          09.07.1987  Тимчасово не працює Тимчасово  не працює                       4

20 Петрик Марина Федорівна         06.05.1982  Старший економіст РКСЛП « Корюківкаліс»                        14

21 Спасібко Сергій Володимирович 27.03.1976  Начальник дільниці РКСЛП «Корювкаліс»                          24

22 Тебенко Оксана Анатоліївна 01.12.1976  диспетчер РКСЛП «Корюківка-ліс»                                              10

23 Ткаченко Ніна Яківна                 15.09.1956  Корюківський тер.центр   Соціальний працівник                    11

24 Чепа Валерій Віталійович         06.10.1991  Агроном с.Забарівка  ТОВ «Забарівське»                                   23

25 Чернуха Віталій Петрович          05.02.1975  директор філіяКорюківський Райавтодор ДП ЧОА                  3

26 Шемет Надія Іларіонівна         29.07.1962  Бухгалтер ТОВ «Вудіндустрі»                                                        5

27 Ющенко Ганна Олександрівна  16.06.1967  Сторож м. Корюківка ВСК ім.Горького                                    25

 

Корюківською районною організацією Аграрної партії України

1 Левицький Олександр Сергійович   21.07.1981 Директор агрокомпанії «Урожай»          1-й кандидат, округ

2 Авраменко Олександр Олександро  12.03.1966 Начальник Корюк.відділ.НАСК «Оранта»                       18

3 Борисенко Віктор Едуардович     25.05.1965 Тимчасово не працює                                                                9

4 Ващенко Іван Олександрович     04.09.1990 Юрконсульт. пожеж-рятувального загону                                3

5 Ващенко Олександр Іванович     28.08.1954 Нач.лікарнівет.медицини Корюківського р -ну                       21

6 Гайова Ірина Андріївна                     01.09.1963 Редактор Корюківської районної газети «Маяк»                 4

7 Гончаренко Ірина Василівна     27.07.1973 Брецький сільський голова                                                          20

8 Дондик Михайло Петрович             14.03.1959 Зав.рем -буд  дільницею ВСК ім.. Горького                         12

9 Козел Володимир Іванович              14.09.1962 Забарівський сільський голова                                             23

10 Кун Алла Іванівна                              12.03.1966 Методист рай. методичного кабінету освіти                      8

11 Кучеренко Леонід Анатолійович      08.01.1957 Тютюнницький сільський голова                                      26

12 Левченко Олександр Григорович    23.04.1965 Зав.сектору обслуговування та охорони поліції               24

13 Ментей Володимир Андрійович     20.03.1958 Лікар Корюківської дитячо-юнацької спортшколи            17

14 Мотчаний Микола Борисович     15.07.1973 Пенсіонер                                                                                 11

15 Пененко Катерина Яківна             01.12.1953 Пенсіонер                                                                                 2

16 Петренко Василь Миколайович     09.11.1953 Голова СФГ «Урожай»                                                         14

17 Плющ Анастасія Вікторівна            22.012.1986 Голов.юрконсультант  ПСП «Червоний маяк»                 7

18 Погребна Валентина Андріївна     20.09.1961 Голова Корюківської районної ради ветеранів                     10

19 Прохоренко Андрій Миколайович   29.11.1973 Нач.Корюківського міжрайуправління водного госп       13

20 Савченко Олександр Миколайович  04.03.1973 Голова Корюківської районної ради                                 25

21 Симончук Світлана Валентинівна     29.01.1966 Тимчасово не працює                                                        22

22 Солодка Наталія Юріївна             03.09.1978 Секретар Будянської сільської ради                                         19

23 Сита Юлія Михайлівна                     05.06.1972 Нач.відділу культури ітуризму Корюківської РДА             16

24 Халіман Михайло Михайлович     03.10.1971 Інженер відділу  ПАТ «Слов’янські шпалери»                      15

25 Шумілін Володимир Васильович     10.08.1950 Заступник головлікаря  мережі Корюківської ЦРЛ             1

26 Шумський Віктор Леонтійович     05.07.1958 Зав.інфораналітичним відділом Корюківської ЦРЛ               5

27 Ющенко Анжела Анатоліївна     25.01.1964 Нач. Корюківського відділ.ПАТ КБ «Приватбанк»                   6

 

Продовження списків

 

Форма входу
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
- Друзі -






















Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.