Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Молодіжний Центр , яким я його собі уявляю...
АндрійДата: Вівторок, 17.06.2008, 14:27 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адмін
Повідомлень: 16
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Offline
Деякі думки з цього приводу :

Андрій Навродський:

- Насамперед, це – затишна оселя, де мешкає велика і дружня сім’я. Під її дахом збиратимуться різні за інтересами , але спільні духом молоді корюківчани. Серцем центру має стати молодіжне караоке-кафе, де можна було б не тільки відпочити за столиком, покуштувати чогось смачненького, а й уявити себе „зіркою” – поспівати різних пісень.
Я дуже люблю інтелектуальні ігри і було б чудово, якби проводились районні змагання на кшталт „Брейн-рингу”. Ще хотілося б комп’ютерну кімнату, більярдну. Якщо ця ідея буде підтримана, то один з підвалів можна було б обладнати під гараж-майстерню для байкерів --- нехай би вони там вивчали техніку, спілкувалися...
А взагалі-то молодіжний центр має бути створений для того, щоб втілювати в життя ідеї молоді. Тому юнакам і дівчатам варто б висловлювати на нашому форумі свої побажання, можливо, саме вони й будуть схвалені й запроваджені.

Аліна Хоменко:
- Такий центр дуже потрібний. Він сприятиме самореалізації творчого потенціалу молоді, яка на його базі матиме змогу організовувати конференції, тренінги та інші цікаві заходи. Корисним буде підтримувати добрі стосунки і з іншими молодіжними центрами.

Наталія Скрипка:
- Це місце для молодіжного дозвілля. Якщо дискотека, то з гарною апаратурою та сучасною музикою, піцерія – з різноманітним меню... Головне, аби людям, які приходитимуть туди, було цікаво.

Марина Цвєтаєва:
- Я гадаю, що молодіжний центр необхідний нашому місту – сучасний, гарно оформлений. Я б із великим задоволенням навідувалася туди.

Людмила Гнип:
- Добре було б, аби вдень працювала кав’ярня або затишне кафе, а ввечері – дискотека з сучасною світломузикою та діджеєм. Хотілося б, щоб і відпочинок тут був молоді по-кишені. Добре, якщо цей заклад стане місцем, де обдарована молодь зможе реалізувати свої таланти: власними силами створювати концертні програми. Це, до речі, було б і додатковим прибутком для центру.

Ірина Яремко:
- Проводити вільний час в оточенні друзів, заводити нові знайомства - цьому сприятиме молодіжний центр. Затишне кафе, дискотека, різноманітні молодіжні заходи, комп’ютерна зала, теніс, більярд – таким я його уявляю.

А що про це думаєте саме Ви ?

 
da_VinchiДата: П`ятниця, 08.05.2009, 21:12 | Повідомлення # 2
Молодий
Група: Адмін
Повідомлень: 10
Нагороди: 2
Репутація: -1
Статус: Offline
Стосовно кафе - це гарно сказано всіма holiday Але аби воно не перетворилося на чергову забігайлівку. drink А то більшість із сучасних "неінтелектуалів" тільки в "зелому змії" і бачить втіху((
Короче - ніякої ліцензії на спирт!!!
А з рештою загалом згоден. Я б вас профінансував навіть, але, боюсь, однієї моєї заробітної плати не вистачить.
------------------------------------------------------
!!! тож давайте скинемося разом !!!
------------------------------------------------------
write write write write

___________________********* ************* ************
короткий меч.
********* ************* ************
 
filosofichДата: Неділя, 17.05.2009, 02:00 | Повідомлення # 3
Молодший
Група: користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
da_Vinchi - добре діло пропонує!!! Якщо народ почне збирати кошти, то я думаю можна буде залучити і таких собі спонсорів (наприклад приватних підприємців), навіть лозунг майже готовий – „ Молодь прагне проводити своє дозвілля якомога на більш менш культурному, корисному рівні! І вже збирає кошти – не будьте і ви байдужими до того, що молодь прагне розвиватись, реалізовуватись на користь своєму народу, державі, а не „пити , курити і ніде не робити”! Тож зверніть увагу, адже Ви теж були молодими!” – ну щось на шталт цього))) можна трішки вкоротити….:-)
Взагалі ідею добра!!! Щодо спиртного в кафе – згоден – ніякої ліцензії на спиртне і навіть на слабоалкогольні вироби в тому числі і пиво!!!!!
Якщо проводити дозвілля полюдські – будь ласка, а „ тіпо побухать” – можна і під парканом…. Нехай обирають…
 
slav_kДата: Четвер, 20.10.2011, 13:52 | Повідомлення # 4
Група: Видалені

Вітаю Вас, музиканти і всі творчі люди міста Корюківка!

Пропоную Вам підтримати ініціативу м Роздільна (Одеська обл) на проведення 21 червня "Свята Музики".

Ви бажаєте прийняти участь у Святі Музики? Обов'язкові умови:

1) виступ виконавця або гурту обов'язково наживо (фонограми заборонені).
2) попереднє (до концерту) прослуховування потенційного учасника (кандидата).

P.s. Ви можете переглянути як пройшло Свято Музики 21 червня 2011 у м Роздільна http://stroiteli.od.ua
 
АндрійДата: Понеділок, 25.03.2013, 17:03 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адмін
Повідомлень: 16
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Offline
Шановні, за дозволом про розміщення рекламних повідомлень звертайтеся сюди: alians3000@ukr.net   Адміністрація.

 
TabbzainДата: Вівторок, 17.03.2015, 11:36 | Повідомлення # 6
Група: гість

Мнения подавляющего количества мужчин в основном одинаковы - для них девушка делиться на три категории: легкодоступная, серьезная и подруга. Изменить отношение мужчины на противоположное после первого его определения вас в роли из трех вариантов выше не так-то просто. Данная проблема изучается многими исследователями на протяжении длительной истории. Их познания сходятся в том, что шанс получить серьёзные отношения с мужчиной практически отсутствует в случае согласия девушки на интимную близость при первой встрече. Вся легкость доступности девушки, в таких случаях, побуждает мужчину не принимать серьезно желание противоположного пола в потребности ухаживания. Наоборот, интерес вызывает та девушка, которая изначально недоступна и создает впечатление загадки для мужчин.
Лишь загадочное поведение женщин будет создавать мощное влечение мужчин к познанию их недоступности. Стоит отметить что такое поведение должно присутствовать на протяжении всей жизни, если есть желание оставаться всегда с одним и тем же человеком. Обыденные семейные будни сжигают такое состояние загадки и в постоянной одинаковости повторяющихся дней, жизнь теряет краски и мужчину уже мало влечет к интимной близости с тем постоянством что постоянно рядом. Когда появляется ребенок в семье такое влечение падает еще больше. Но это станет для мужчины мифом, или он вообще этого ни когда не заметит, если женщина будет привносить в обыденность новые состояния души. Мужчину всегда необходимо держать в каком то напряжении. Конечно же здесь не говориться о том, чтобы создавать в мужчине ревность, хотя это то же помогает. Необходимо двигаться к новым интересам в жизни, чтоб у представителей мужского пола возникало стремление не отставать от развития им противоположного.
Заводите интриги, увлекайтесь спортом, заводите новые хобби - всё это вам поможет удержать счастье в своих руках.
Не забывайте о том что мужчине необходим постоянный секс - увлекайтесь этой забавой и вы сами, не стоит перенапрягать свои мысли об обыденной суете, умейте расслабиться, медитируйте. Иначе ваша половинка будет искать такую возможность на стороне.  Тогда вы можете потерять не только годы, но и десятилетия своего счастья.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.