Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР – МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?

 

У серпні 2005 року відбувся молодіжний форум, де обговорювалися проблеми корюківської молоді та шляхи їх вирішення. Не лишилося поза увагою і питання щодо організації дозвілля молодих людей, яке, до речі, неодноразово  порушувалося на сторінках нашої газети. Результатом дискусії cтало рішення про створення молодіжного центру.

 

Виникло три головних питання. Де він буде? Що саме буде? На які кошти облаштовуватиметься?

 

Молодіжний центр вирішили створити у приміщенні, біля автобусної станції, яке  будувалося як банно-пральний комбінат, а пізніше було віддане в користування різним установам.  На мою думку,  таке рішення все ж має деякі недоліки. Один з них – це близьке  розташування до парку. Він, звісно, є окрасою міста, але аж ніяк не у  нічний час. Хоча  з іншого боку, якщо встановити тут кілька ліхтарів -  проблема майже зникне. А зрештою, приміщення  непогане, для створення центру надано три кімнати.

 

Що?

 

А й справді чим же цей суперцентр відрізнятиметься від нашої старої доброї дискотеки? Спілкуючись з одним із творців закладу, я зрозуміла одне: планується щось грандіозне!  Майбутній центр стане втіленням наших, молоді, мрій. У його стінах відкриється дискотека, але не примітивний аналог тієї, яку ми відвідуємо щотижня, а, цитую: "Класна дискотек з лазерною світломузикою і толковим діджеєм”. (Непогано сказано, чи не так? Авт.) Тут же – міні-бар. До речі, нічого міцнішого за пиво не продаватимуть, як-не-як культурний заклад.  Це, що стосується "нічної зміни”. Та заклад працюватиме і вдень. Я маю на увазі кафе, створення якого входить у плани організаторів. Нарешті у Корюківці з’явиться місце, куди можна просто зайти і випити кави після важкого робочого дня. (Ура!) Та і це ще не все. Виявляється, майбутній заклад не просто так називають "центром для молоді”, і слово "дискобар” не  використовується не тому, що "не солідно”. Просто одним з його завдань стане об’єднання талановитої молоді і спрямування її вмінь на благо суспільства і радість тих, хто в ньому живе.  Простіше  кажучи, тут  збиратимуться молоді таланти і організовуватимуть розважальні заходи: концерти, різноманітні змагання,  вечори і т. д.  За таку "громадську діяльність” їм надаватимуться певні привілеї в стінах клубу. Тож центр створюють не лише для того, щоб нам було де "гуляти”, а й для того, щоб ми, такі розумні, красиві і талановиті, мали змогу повністю реалізувати свій потенціал.

 

Плани, як бачте, досить серйозні.  Лишається лише сподіватись, що відпочинок тут буде по-кишені звичайному школяреві чи студентові, і центр зможе вмістити значну кількість відвідувачів.

 

На які кошти?

 

Відомою є істина, що, якби не обмеженість ресурсів, людина була б всесильною. У нашому випадку матеріальні обмеженя є. А точніше – катма грошей. проблема далеко не нова і її треба вирішувати, адже мова йде про досить велику суму. Та, як відомо, безвихідних ситуацій не буває. Тож і на це питання знайшлася відповідь.

 

Нарешті, після стількох років сподівань мрія молоді про суперцентр у нашому місті починає втілюватись у життя, і зараз головне не зробити крок назад,  не відступити перед труднощами, вистояти! Тож нехай усі наші сподівання щодо цього проекту втіляться в життя, а ми, молодь, у свою чергу, зробимо для цього все, що  від нас залежить.

 

Людмила ГНИП.

 

 

 

1 листопада райуправлінням юстиції  зареєстрована Корюківська районна молодіжна громадська організація „АЛЬЯНС 3000”, на яку покладає надії весь молодіжний загал району. Мрії і сподівання, згуртованість навколо єдиної мети давно підштовхували юнаків і дівчат об’єднатися у своєрідний молодіжний центр для самореалізації наукового, творчого, організаційного потенціалу, сприяння змістовному дозвіллю та спілкуванню. На загальних зборах організації головою ради КРМГО „Альянс 3000” обрано Андрія Навродського Моб.тел:+380957446960           

 

секретарем – Наталію Бессарабу.

 

 

 

 

 

 

 

„МИ ЗАЯВИЛИ ПРО СВОЮ ПОЗИЦІЮ - ОБ’ЄДНАЛИСЯ!”

 

У зв’язку зі створенням Корюківської молодіжної організації „Альянс 3000” спілкуємось з Головою її Ради А. Навродським, аби молодь району мала більш повне уявлення про цю організацію, її плани на майбутнє.

 

- Андрію, як виникла ідея створення молодіжноої організації?

 

У нашому місті є кілька молодіжних об'єднань, клубів за інтересами, музичних і хореографічних гуртів, але їх члени існували самі по собі, відокремлено, не маючи елементарного приміщення для спілкування, дозвілля, для проведення культурних заходів. Тому і виникла така ідея - злитися в одну Корюківську районну молодіжну організацію. Місцевою владою нам обіцяно і приміщення для роботи.

 

А чим обумовлений вибір назви – „Альянс 3000”?

 

Альянс – це союз, об’єднання. І ми, молодь ІІІ-го тисячоліття, теж згуртувалися. А 3000 – своєрідні програма мінімум і програма максимум організації. Програма мінімум - об’єднати молодь Корюківського району. Будемо прагнути досягти 3000-ої кількості фіксованих членів організації. Силоміць до неї ніхто нікого затягувати не буде, а от руку дружби протягуємо всім. У програму максимум ми тільки закладаємо підмурівок, бо хочемо, щоб „Альянс 3000” проіснував до 3000-го року (посміхається ) і наші нащадки  гідно продовжили започатковану справу. А взагалі-то, це словосполучення і на слух добре сприймається і своєрідний подих майбутнього відразу відчувається.   Та й у ІІІ-му ж тисячолітті вже живемо, шановні!!!

 

Чим же конкретно займатиметься новостворена організація?

 

Сфера нашої  діяльності планується досить широкою. Це, насамперед, організація впорядкованого молодіжного та родинного дозвілля, конкурсів, ігор, фестивалів, фізкультурно-спортивних та культурно-масових заходів, клубів за інтересами , теоретичних та науково-практичних конференцій, диспутів, „круглих столів”, семінарів, тренінгів.

 

Проводитимемо незалежні соцопитування з молодіжних питань, зустрічі з політичними діячами, митцями, спортсменами, відомими та шанованими людьми. Братимемо участь у формуванні громадської думки стосовно питань державної громадської політики через виступи у ЗМІ та мережі інтернет.

 

Молодь сподівається, що в організації є майбутнє, бо задля цього вона і створювалась. Але на даному етапі вона – дитина, яка тільки-но встає на ноги. Чи були вже якісь труднощі за цей досить короткий проміжок часу?

 

Довелося докласти зусиль, щоб зібрати молодих людей, роз’яснюючи їм, що у цій організації не ними керуватимуть, а вони самі вирішуватимуть, яким шляхом йти. Труднощі були, але про них треба забути, бо попереду – ще більші. Ось, наприклад, треба буде облаштовувати обіцяне приміщення і я вже зараз відчуваю, скільки моральних  і фізичних сил буде там „замуровано”.

 

Були й випадки безвідповідальності та недисциплінованості, з яких я для себе вже зробив висновки, тепер знаю, кому і що можна доручити.

 

Але ж не все так погано і є молоді люди, які серйозно поставилися до запропонованого, розуміючи весь тягар проблем і негараздів?

 

Дуже згуртованими виявилися байкери та хлопці з музичного гурту (справжні чоловіки!), а дівчатка з хореографічної студії – так просто янголятка, приємно з такими мати справу. Гравцям команди КВК, як і в усі часи – бурхливі оплески і „браво”!

 

 Не залишилась байдужою сімейна пара: Андрій Жменьковський і Наталія Зима. І хоча у них уже вистачає й своїх, родинних турбот (нещодавно вони створили свій, сімейний, альянс), не стали сторонніми спостерігачами. Особливо хотів би відзначити секретаря організації і без перебільшення свою „праву руку” – Наталію Бессарабу. Яскрава дівчина з надзвичайним енергетичним потенціалом, вона весь час підтримувала мене у важкі нервові хвилини, а завдання, поставлені перед нею, виконала просто блискуче!

 

Багатьох цікавить, чи не є „Альянс 3000” черговим проектом, створеним „під вибори”?

 

„Альянс 3000” – не політична організація і не буде „танцювати під дудочку” якоїсь певної партії. Але це не значить, що ми не будемо відслідковувати події у політичному житті міста, району, країни. Ми, молодь, власним прикладом заявили про свою позицію - об’єдналися! Хочемо, щоб і політики припинили гризоту, яка несе тільки розбрат і руйнування. Хочеться сказати їм: зверніть увагу на нас, молодих. Оце і є ваше майбутнє, про яке ви так „піклуєтесь” перед виборами. Партійні офіси по місту повідкривали гарні – на це є кошти. То, може, підтримаєте й тих, хто прагне  щось реальне зробити для сьогоднішнього покоління і для майбутнього. А воно ж вам сторицею повернеться... Не думайте, що молодь наша маргінальна і відмежована від реалій життя( і політичного також) – Майдан довів що це не так. Але надлишок молодечої енергії треба спрямовувати в русло творення ( рус.- созидания ), а не нищення (рус. -  разрушения), бо якщо ви, дорослі, думаєте, що унас неможливі такі погроми, які були нещодавно влаштовані у перед містях Парижу ( не в таких звичайно масштабах ), то ви дуже помиляєтесь – інколи й «іскринки» достатньо, щоб … А загасити пожежу набагато важче, ніж її попередити! Та й накладніше буде…  

 

Андрію, маєте чудову нагоду звернутися до  юнаків і дівчат району, висловити свої побажання.

 

Друзі, зрозумійте: зорганізовані ви зможете не тільки десь обговорити свої проблеми, а вам ще й допомагатимуть їх вирішувати! Ви вже не будете почувати себе безправними пішаками в руках тих сил, які прагнуть використовувати молодь для досягнення своїх політико-меркантильних інтересів. Подумайте над цим!!!

 

Від людей старшого покоління неодноразово доводилося чути таку фразу: „Я хочу відгородити свою дитину від „вуличного впливу”. Шановні батьки, такий підхід ще жодного разу себе не виправдав. Не намагайтеся обмежити свою дитину, виростити  з неї „тепличну рослину”, бо у майбутньому їй буде важко адаптуватися до реалій життя. Змінювати ж треба "саму вулицю", щоб люди будь-якого віку навіть пізно ввечері могли безпечно ходити містом...

 

Ми, керівництво організації, не збираємось когось повчати. Я взагалі прихильник такої думки, що виховання повинне бути прихованим і ненав’язливим. А молодь Корюківського району запевняю – всі ваші ідеї та прагнення будуть розглянуті і, по можливості, реалізовані. За час нашого існування, на пропозиції про співпрацю вже наслухалися й таких фраз: „От, коли відкриється кафе, тоді й ми прийдемо...” Ну, невже ж праві ті, хто стверджує, що молодь наша пасивна і що „такий у нас менталітет”. Чомусь не хочеться в це вірити, і ми спробуємо довести протилежне. Звичайно ж, на „готовеньке” тоді охочі одразу знайдуться! Але, якщо не буде тих, хто візьметься все це „готувати”, то не буде тоді й того , що „споживати”. Вибачте за таке „кулінарне” каламбур-порівняння.

Так, щось започатковувати завжди важко і ми маємо усвідомити, що одним порухом руки  одразу все змінити не вдасться. Адже велика перемога одразу не здобувається, вона складається з маленьких перемог. Тому давайте сьогодні творити спочатку маленькі перемоги – у собі. Ви ж іще такі молоді..

 

 

 

 

 

 

 

 

Для бажаючих фінансово підтримати починання КРМГО „Альянс 3000” повідомляємо реквізити Корюківського відділення Полікомбанку:

 р/р 26004022883,

МФО 353100,

код 33521791. 

У графі «призначення платежу»
 вказувати як «
благодійний внесок»
Обіцяємо прозвітувати за кожну копієчку!!!
 
 Моб.тел:+380957446960

 


 

 

 

А ось думка поважних людей нашого міста (2005р)  :

 

 

 

В.А. Марченко, перший заступник голови РДА: ”Ідея створення молодіжної неприбуткової  організації, що працюватиме і забезпечуватиме себе сама, зародилася на молодіжному форумі, який проходив у серпні. Тоді хлопці та дівчата озвучили свої проблеми і переконали присутніх у її доцільності. Організацію створили. Але, на жаль, поки що вона тримається лише на ентузіазмі двох людей: А.Навродського і Н. Бессараби. У інших же чомусь запал згасає. Якщо керівникам вистачить терпіння, уміння не лише об’єднати молодь, а й зацікавити в активній співпраці на її ж благо – гадаю, перспектива є. За умови, якщо робота КРМГО „Альянс 3000” буде передбачати не лише відпочинок, а й інші, серйозні заходи, тоді її члени матимуть змогу впливати не лише на молодь, а й на соціально-економічний розвиток району, духовність, культуру...”

 

М.І. Воротинський, заступник голови РДА: ”Повністю підтримую створення цієї організації. Молоді люди не помилилися, обравши її керівником Андрія Навродського. Він користується авторитетом серед молоді і не тільки. Знаю його вже кілька років, поважаю за організаторські здібності”.

 

А.І. Кун, заступник голови РДА: „Організація повинна бути такою, щоб молодь була зацікавлена брати участь у її роботі, не ухилялася від дій, спрямованих на виконання статутних завдань. Дуже  не хотілося б, щоб молодіжна організація існувала тільки на папері, а назавтра – про неї забули...”

А.В. Марченко, депутат райради: „Молодь – головна складова організації і їм самим вирішувати, обирати, діяти. Але треба пам’ятати, що є не лише права, а й обов’язки. Ціллю молодіжної організації має стати об’єднання молодих людей, незалежно від політичних поглядів і релігійних переконань".

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма входу
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.