Новини району  | Останні оновлення | Знай наших | Анонс газети "Маяк"
Додай нас у друзі vk.com
 Група "гість"Вітаю Вас Бажаний госте | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід

- Меню -

Головна сторінка

Останні ОНОВЛЕННЯ

Новини нашого району

Корюківська Козача Січ

ОГОЛОШЕННЯ

Гучномовець

Квіти +

Знай наших

Каталог файлів

Каталог матеріалів

Форум

Фотоальбом

Влада

МВС повідомляє

Служба Безпеки України

Слово для віруючих

Такого ви ще не бачили

Смаколики

Корюківщина. Вибір...

Гостьова книга

Ваша думка...Статистика

онлайн усього 1
відвідувачів 1
користувач: 0Посміємося?Cанітарно-епідеміологічна служба
 Корюківського району

   *********************************

Диких кабанів в нашій області знищать?

********

Загроза «кислотних дощів»!

 


Корюківська райсанепідстанція
 План обстеження об’єктів поточного санепіднагляду

**********

Найкраща боротьба – профілактика.

**********

Доповідь головного лікаря Корюківської райСЕС Шумського В.Л.         
на засіданні колегії облСЕС 15.08.2012 р.

***********

Кліщовий бореліоз
або хвороба Лайма

***********

Засідання державної протиепідемічної комісії
***********
 

 

 

Як уберегтися від надокучливих кровососів?

    ***********

 


    Мобільний зв"язок  і  здоров"я    
***********Попередження отруєнь
***********
 
 
Підприємства району виробляють наступну продукцію: шпалери, образотворчу продукцію, паркет, масло тваринне, молоко незбиране, спирт етиловий, пиломатеріал, льоноволокно, безалкогольні напої, хлібобулочні вироби, к овбасу, макарони.
Станом на 1 вересня 2007 року в районі працює 17 сільськогосподарських підприємств. Орних земель знаходиться в обробітку 15299 гектарів. В середньому щорічно валове виробництво : зерна становить 17950 тонн, при урожайності 20,0 цнт/га;
Спочатку санепідслужба району була представлена у вигляді санітарно-епідеміологічного відділення центральної лікарні. Завідуючим відділенням працювали: Чекаль Віктор Микитович, з 18.02.1967 року Косенко Анатолій Олексійович. В 1969 році був організований Корюківський район, а з 14 липня розпочала працювати Корюківська районна санітарно-епідеміологічна станція, головним лікарем був призначений Косенко А. О., який пропрацював до 20 листопада 1997 року. З 20 листопада 1997 року головним лікарем працює Шумський Віктор Леонтійович. Завідуючим санітарно-гігєнічним відділом з 1975 року по 2004 рік працював Мироненко Анатолій Дмитрович. З 2004 року по теперішній час зав.сан.відділом працює Кузюра Ольга Петрівна. В санепідслужбі району сьогодні 46 працівників, з них 6 лікарів, 22 середніх медпрацівника, 6 молодших медсестер, 12 немедичних працівників. З підлягаючих атестації (лікарі, середні) 83 % мають вищу категорію, 17% першу. Під контролем санепідслужби знаходиться 518 об’єктів нагляду, з них комунальних -89, харчових – 250, дитячих та навчальних закладів – 82, промислових підприємств – 97, біля 100 км. водогонів, які подають населенню 10,7 тис. куб. питної води на добу, біля 30 км. каналізаційних мереж. На протязі 1998 року проведений благоустрій території санепідстанції, добудовано 150 м.кв. виробничих приміщень, покращені умови праці працівників санітарно-гігієнічного відділу, бухгалтерії, паразитологічної лабораторії, дезвідділу, санітарно-гігіенічної лабораторії. В 2000 році придбано два автомобіля - ВАЗ-2107 та Газ-3102. При санітарно-епідеміологічному відділені райлікарні в 1967 році організований відділ профдезінфекції,. Організований при райлікарні відділ профдезінфеції в 1967 році, спочатку послуги дератизації були безкоштовні, а в 1969 році організований в райСЕС госпрозрахунковий відділ профдезінфекції, який мав свій розрахунковий номер в банку.
 
 
 
В березні 2001 року профвідділ отримав статут юридичної особи, з цього моменту має свою печатку, книгу наказів. Сьогодні в штаті профвідділу працює 3 дезінфектори, головний бухгалтер, молодша медична сестра та 0,5 ставки пом. епідеміолога. Раніше працювало 5 дезінфекторів, на яких не було повної нагрузки згідно наказу № 60. 2 дезінфектора розрахувались. Тепер на 1 дезінфектора нагрузка 75 000 – 80 000м2. Кількість об’єктів з року в рік зростає і сьогодні становить 98. Всі погодження, дозволи і т.д. проводяться тільки після заключення договору на дератизацію, дезінсекцію, дезінфекцію. Результати лабораторних досліджень води колодязьної, що не відповідають нормативам, направляються сільським головам, разом з приписами про необхідність проведення тих чи інших міроприємств, в тому числі дезінфекція, яку проводить профвідділ. Питання проведення дератизації, дезінсекції, дезінфекції працівники сан. відділу завжди вносять в плани - завдання покращення санітарно-протиепідемічного стану об’єктів. Контроль проведення дератизаційних міроприємств на об’єктах контролюється працівниками профвідділу, сан та епідвідділів.
За заключення нових договорів працівникам сан та епідвідділів встановлена премія в розмірі вартості робіт по дератизації за один місяць, в цьому році таких договорів заключено 1 500 м2.
В різні роки в санепідстанції працювали учасники Вітчизняної війни: Дідик Костянтин Михайлович – пом.епідеміолога, Алексеєнко Семен Лукич – дезінфектор авто дезкамери, Булавіна Єлизавета Яківна – фельдшер лаборант бак лабораторії,Роз стальний Петро Дмитрович – пом.епідеміолога, Єременко Віра Іванівна – учасник партизанського руху.
 

З працючих сьогодні працівників нагороджені грамотою Міністерства охорони здоровя України – пом.сан.лікаря Зелена Олена Іванівна та головний лікар Шумський Віктор Леонтійович

Форма входу
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
- Друзі -


Мой профиль на Freelancehunt.com

Синоптики прогнозують
погода у Корюківці

Телеманія

Наше дзеркало №1
Наше дзеркало №2
Наше дзеркало №3
Наше дзеркало №4

Наше дзеркало №5
Наше дзеркало №6

OФІЦІЙНА Web-СТОРІНКА КОРЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"АЛЬЯНС 3000" ©.